Daytrading - amerykańskie rynki papierów wartościowych

Autor: Piotr Surdel

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 20%

Praktyczne podejście do inwestowania na rynku NASDAQ i NYSE

Czy Tobie też inwestowanie na giełdzie kojarzyło się dotąd wyłącznie z kupowaniem akcji "na dłużej"? A co powiesz na 500 i więcej transakcji w ciągu jednej sesji giełdowej?

Czytaj dalej, a dowiesz się, kim jest trader i daytrader oraz jak możesz zarabiać na rynkach NASDAQ i NYSE. Poznasz potrzebne oprogramowanie i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych błędów i cieszyć się dobrymi wynikami swoich działań na giełdzie.

Kim jest trader?

Najprościej rzecz ujmując, jest to człowiek, który zarabia na handlu akcjami. Jednakże termin ten często odnosi się do daytraderów, czyli ludzi handlujących akcjami w bardzo małym horyzoncie czasowym otwierając i zamykając wszystkie transakcje w czasie trwania jednej, najdalej kilku sesji.

Trader nie jest maklerem ani brokerem – zdarzają się tutaj nieporozumienia. Makler to osoba zatrudniona przez dom maklerski w celu przekazywania zleceń klientów na rynki oraz ich finalizację. Broker to firma umożliwiająca dostęp do rynku osobom prywatnym oraz innym firmom, często zatrudniająca maklerów. Trader natomiast to osoba obracająca swoim kapitałem lub kapitałem firmy, dla której pracuje czerpiąca zyski jedynie z realizowanych w ten sposób profitów.

"Daytrader obcuje bezpośrednio z rynkiem, wyczuwa jego humory i stara się do nich dostosować. To najbardziej ekscytujące i dynamiczne zajęcie na rynkach finansowych, jakie można sobie wyobrazić."

Dlaczego powinienem przeczytać podranik „Daytrading - amerykańskie rynki papierów wartościowych”?

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 23,92

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 21,53 zł
(dla stałych klientów)
23,92 zł ebookpoint.pl
pdf
25,42 zł ibuk.pl
pdf
26,91 zł ravelo.pl
pdf
26,91 zł swiatebookow.pl
pdf
28,40 zł zinamon.pl
pdf
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
28,40 zł nexto.pl
pdf
19,90 zł
(w abonamencie)
29,90 zł zlotemysli.pl
pdf
29,90 zł legimi.com
pdf
29,90 zł publio.pl

Piotr Surdel - inne e-booki

E-booki podobne do "Daytrading - amerykańskie rynki papierów wartościowych"