ISBN:9788375826951

Działaj skutecznie

Autor: Andrzej Bubrowiecki

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 25%

Jak realizować swoje cele ze 100% skutecznością i jak skuteczniej działać w każdej dziedzinie swojego życia?

 • Czy chciałbyś potrafić spełniać swoje marzenia i kończyć to, co zacząłeś?
 • Czy masz w swoim życiu cel, którego nie możesz osiągnąć, albo marzenie, które się jeszcze nie spełniło?
 • Czy chciałbyś skuteczniej działać w swoim życiu i zrobić to, co zawsze chciałeś zrobić?
 • Czy brakuje Ci czasami sił i energii do osiągnięcia tego, czego bardzo pragniesz?
 • Czy boisz się porażek albo paraliżuje Cię strach przed porażką?

  Jeśli odpowiedziałeś „tak” na któreś z tych pytań, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

 • TAK, możesz zacząć osiągać cele, które sobie wyznaczyłeś.
 • TAK, możesz nie bać się porażek i z odwaga dążyć do wyznaczonego celu
 • TAK, możesz działać skuteczniej i osiągnąć w swoim życiu to wszystko, co do tej pory wydawało Ci się nieosiągalne.

  „Każdy – nie tylko ten, kto myśli o sukcesie – powinien codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, przeczytać tę książkę”

  Każdy – nie tylko ten, kto myśli o sukcesie - powinien codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, przeczytać tę książkę. Nauczyć się jej na pamięć i cytować sobie w każdym stosownym momencie: czy to planując dzień, czy całe życie, czy w sytuacji, kiedy coś się nie udaje. To zdecydowanie najlepszy ebook na temat komunikacji, autoprezentacji, zarządzania sobą w czasie i kontroli emocji, jaki dotychczas czytałam.

  Ale to tylko fundamentalne zagadnienia tego fascynującego wydawnictwa, ponieważ – jak zwykle u tego autora – wszechstronność prezentowanej wiedzy wzbudza głęboki i należny mu szacunek. Daje się też odczuć, że mamy do czynienia z Trenerem najwyższej klasy. Przekaz jest klarowny, uporządkowany, a cała książka ma mój ulubiony charakter praktycznego poradnika. Książka Andrzeja Bubrowieckiego – jak zresztą sam autor – inspiruje, motywuje i daje wskazówki. Może być natchnieniem, dodać pewności siebie i entuzjazmu na całe życie każdemu czytelnikowi. Wielkie brawa!

  dr Irena Kamińska-Radomska The Protocol School of Poland www.protocol.pl

  Powiem więcej – aby tego wszystkiego dokonać, wcale nie musisz zapracować się na śmierć albo ciężko pracować i odmawiać sobie wszystkich przyjemności życia. Wszystko, czego potrzebujesz, to nauczyć się

 • „Jak działać skutecznie?”

  Oto przed Tobą pojawia się możliwość, na którą być może długo czekałeś. Być może do tej pory nie zrealizowałeś żadnego ze swoich marzeń. Być może marzenia, które do tej pory udało Ci się zrealizować, okazały się nic niewarte – to wszystko jest nieważne, ponieważ już za chwilę poznasz dokładny i sprawdzony sposób, który pozwoli Ci realizować cele, które dadzą Ci satysfakcje i spełnienie. Zanim jednak to zrobisz, powinieneś wiedzieć, że…

  Aby zastosować rady zawarte w tej książce, nie potrzebujesz mieć skończonych dwóch fakultetów albo mieć przeczytanych 120 książek o motywacji, zarządzaniu czasem i sukcesie. Nie musisz też być osobą bardzo mocno zapracowaną (ale możesz), która ma na głowie trzy firmy i zarządzanie 50 pracownikami. Wręcz przeciwnie. Możesz dużo skorzystać z rad zawartych w tej książce tylko dlatego, że są to uniwersalne, zawsze działające sposoby na bycie bardziej skutecznym w życiu.

  Być może teraz sobie myślisz: „Jak coś jest uniwersalne i do wszystkiego, to jest do niczego”. Jednak prawda jest taka, że te zasady, o których dowiesz się z książki „Działaj skutecznie!”, są do zastosowania przez wszystkich. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że

  Zasady bycia skutecznym są nieskomplikowane i łatwe do zastosowania

  Bycie skutecznym w życiu to nie jest czarna magia zarezerwowana tylko dla nielicznych i tylko dla wybrańców. Wręcz przeciwnie. Ta książka udowadnia to, że każdy z nas – niezależnie od tego, czy jest mechanikiem samochodowym, czy właścicielem funduszu emerytalnego – może działać skutecznie i osiągać cele, które przed sobą postawił.

 • Jakie są Twoje cele i co Ty chcesz osiągnąć?

  Nawet jeśli teraz jeszcze nie wiesz, co chcesz robić, co osiągnąć w życiu i jakie są Twoje marzenia, to dzięki tej książce możesz się tego dowiedzieć. W końcu ten poradnik nie miałby żadnej wartości, gdyby nie fakt, że najpierw pozwoli Ci dokładnie określić, czego pragniesz i jaki cel da Ci spełnienie i szczęście. Jest to bardzo ważne, a mimo to wielu ludzi o tym zapomina.

  Koncentrują się na działaniu, ciężkiej pracy, zdobywaniu nowych umiejętności, jednak to wszystko prowadzi ich w ślepy zaułek. Któregoś dnia spostrzegają, że cele, które sobie wyznaczyli i realizowali z takim zapałem, tak naprawdę nie są dla nich satysfakcjonujące. Jeśli Ty chcesz uniknąć podobnego losu i nie pracować na darmo, to powinieneś skorzystać z wiedzy zawartej w tej książce.

  O autorze...

  Andrzej Bubrowiecki jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

  Ceniony Coach Rozwoju Osobistego, Trener w Biznesie, Trener Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych. Ekspert w dziedzinie twórczego wykorzystania umysłu; pamięci i kreatywnego myślenia, a także komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji.

  Specjalizuje się również w szkoleniach z psychologii sprzedaży, zarządzania sobą w czasie oraz kontroli emocji i zarządzania stresem. Jest autorem książek „Popraw swoją pamięć” i „Popraw swoją kreatywność”, ebooków „Sekrety kreatywnego myślenia” i „Techniki pamięciowe dla każdego”. Dużą popularnością cieszy się jego autorski program szkoleniowy „Pamięć i Kreatywność – wrota do sukcesu XXI wieku”. Był wielokrotnie ekspertem w programach telewizyjnych i radiowych. W jego szkoleniach i prezentacjach uczestniczyło już ponad 6000 osób. Jak sam o sobie mówi, jest trenerem pasjonatem, a jego praca – najlepszym dowodem na to, że marzenia się spełniają.

  Jak określić i zrealizować cele w swoim życiu?

  Wyznaczanie celów i skuteczna ich realizacja to nie jest prosta sztuka, nie wystarczy tylko pomyśleć przez chwilę, co by się chciało mieć, i przyjąć to za cel. W tym poradniku poznasz aż trzy praktyczne ćwiczenia, które pozwolą Ci dokładnie i szczegółowo wyznaczyć cel, który osiągniesz.

 • Jak określić priorytety w życiu? Od tego, aby robić więcej, ważniejsze jest to, aby skupić się na rzeczach najważniejszych. Zanim zaczniesz działać, musisz wiedzieć, co powinieneś robić, aby osiągnąć maksimum rezultatów.
 • Co zrobić, aby przy mniejszej ilości pracy osiągać większe i lepsze rezultaty? Nie sztuką jest ciężko pracować. Sztuką jest mądrze pracować i robić tylko te rzeczy, które przynoszą Ci największy zysk.
 • Jak zarządzać swoim czasem i co zrobić, aby mieć go więcej na to, co tylko chcesz (zabawa, nauka, rodzina)? Dowiedz się, jak dzięki prostym technikom oszczędzić marnowany dotąd czas i jednocześnie bardziej zbliżać się do osiągnięcia sukcesu.
 • Co łączy absolutnie wszystkich ludzi sukcesu i jak tę wiedzę wykorzystać, żeby szybciej osiągnąć to, czego pragniesz? Ta jedna jedyna cecha dotyczy każdego człowieka sukcesu – od milionera, przez wybitnych naukowców, po sportowców.
 • Dlaczego jedni ludzie są o wiele bardziej skuteczni w tym, co robią (niezależnie za co się wezmą), a inni nie potrafią niczego doprowadzić do końca?
 • Jak radzić sobie z porażkami i jak się nie załamać? Nie będę Cię oszukiwać – prędzej czy później przyjdzie porażka, a wtedy najlepiej przydadzą Ci się właśnie te rady.
 • Jak znaleźć i wykonywać tylko te czynności, które przyniosą Ci największe korzyści, i skupić się na nich, zamiast tracić czas na to, co nie przynosi największych rezultatów?
 • Jak działać w zgodzie ze swoim zegarem biologicznym, dzięki czemu nie tylko będziesz bardziej wypoczęty, ale też będziesz miał więcej energii do działania i radości z tego, co robisz?
 • W jaki sposób możesz zastosować szybkie i nieskomplikowane techniki planowania, każdego dnia, które nie tylko oszczędzą Ci czas, ale również sprawią, że nie będziesz tak bardzo zmęczony i będziesz miał więcej energii?
 • Jak znaleźć to, co Cię w życiu interesuje, i jak znaleźć cel, do którego będzie Ci się chciało dążyć? Znajdź w swoim życiu cel, do którego osiągnięcia będziesz miał zawsze motywację i chęci.
 • Jak radzić sobie ze stresem i co zrobić, aby nerwy i emocje nie rządziły Twoim życiem? Koniec z wybuchami złości i tłumieniem negatywnych emocji. Dowiedz się, jak rozwiązać ten problem.
 • Jak prezentować się innym ludziom z najlepszej strony i jak w krótkim czasie zmienić styl, aby ludzie postrzegali Cię jako osobę dużo bardziej atrakcyjną (nie tylko pod względem fizycznym), z którą będą chcieli przebywać.
 • 7 najważniejszych zasad, dzięki którym wyznaczysz i osiągniesz wspaniały cel. Poznaj rady dotyczące tego, w jaki sposób prawidłowo wyznaczyć inspirujący Cię do działania cel.
 • Na czym polega proaktywność w życiu i w jaki sposób pozwoli Ci ona szybciej i skuteczniej osiągnąć swoje cele, zamiast tylko po raz kolejny ponosić porażki.
 • Jak zarządzać swoimi celami i jak nie pogubić się wśród tego wszystkiego, co sobie zaplanowałeś? Uporządkuj swoje życie i wyznacz w nim właściwy kierunek.
 • Co robić, aby mieć więcej czasu w pracy i wreszcie zacząć się wyrabiać ze wszystkim, co masz zrobić? Koniec siedzenia po godzinach albo zabierania pracy do domu. Poznaj cztery proste sposoby na to, jak możesz oszczędzić czas w pracy.
 • Jak zastosować w swoim życiu zasadę Pareto (80/20) i jak określić, które czynności dadzą Ci największe zyski?
 • Na czym polega planowanie od końca i w jaki sposób możesz wykorzystać tę ideę w swoim życiu? Ten mało znany sposób planowania przyniesie prawdziwą rewolucję w Twoim życiu.
 • Jak oszczędzać czas w domu? Nie dość, że w pracy musisz pracować, to drugą pracę masz w domu? Dzięki tym radom ograniczysz do minimum swój wysiłek w domu i będziesz mieć więcej czasu dla siebie.
 • Co robić, aby od dzisiaj inni ludzie postrzegali Cię lepiej i widzieli w Tobie osobę dużo bardziej atrakcyjną i wartościową?
 • 10 najważniejszych rad, które pozwolą Ci poprawić swój wygląd i lepiej się prezentować wśród innych ludzi.
 • Jak wyznaczyć sobie w życiu cel, który zainspiruje Cię do pracy i którego spełnienie da Ci szczęście i satysfakcję?
 • Jakie są najczęstsze popełniane błędy podczas mówienia i w jaki sposób je wyeliminować? Być może nawet o tym nie wiesz, ale popełniasz błędy podczas swoich wypowiedzi, przez co gorzej jesteś odbierany.
 • Jak mówić do ludzi, żeby Cię zrozumieli i chętniej zgadzali się z Tobą? Co zrobić, aby osoby, z którymi dotąd nie mogłeś się dogadać, wreszcie zaczęły Cię słuchać?
 • Jakich błędów nie popełniać podczas komunikowania się z innymi ludźmi i co robić, aby nie zostać mylnie odebranym?
 • Jak być sympatyczną osobą, z którą ludzie chcą przebywać?
 • Jak być bardziej asertywnym w życiu i jak się nauczyć mówić NIE, nawet kiedy przychodzi nam to bardzo trudno?
 • Najlepsze sposoby na skuteczny relaks po ciężkim dniu pracy, które nie tylko Cię rozluźnią i sprawią, że zapomnisz o zdenerwowaniu, ale też ułatwi Ci zasypianie i dadzą więcej energii na następny dzień
 • Najlepsza cena: IBUK
  LUB
  Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

  Znaleziono 9 ofert ebooków od 18.68 zł

  Formaty Cena Księgarnia
  mobi epub
  22.50 zł swiatksiazki.pl
  pdf
  18.68 zł ibuk.pl
  pdf
  19.92 zł inverso.pl
  pdf
  od 17.93 zł
  (dla stałych klientów)
  19.92 zł ebookpoint.pl
  pdf
  21.97 zł gandalf.com.pl
  pdf
    14.94 zł
  w programie Nexto Premium
  23.16 zł nexto.pl
  pdf
  24.90 zł legimi.com
  pdf
  24.90 zł virtualo.pl
  pdf
  24.90 zł publio.pl

  Andrzej Bubrowiecki - inne e-booki

  E-booki podobne do "Działaj skutecznie "