Jak szybciej osiągnąć swoje cele, sukces i marzenia, działając świadomie, a nie po omacku?

Pamiętasz ten pierwszy raz, kiedy np. próbowałeś nauczyć się jeździć na rowerze? Albo czy pamiętasz swoje początki z komputerem i jego obsługą? Myśli, które się wtedy pojawiały na każdym kroku: „Co teraz zrobić, jak mam zrobić X, dlaczego ciągle mam X, nie chcę tego zepsuć”?

Dopiero z czasem, po tym, jak zacząłeś eksperymentować z komputerem, uczyć się jego obsługi, zmieniło się to, w jaki sposób z niego korzystasz. Zmieniło się Twoje podejście, obycie i świadomość działania. Dzięki wiedzy, którą zdobyłeś, dużo łatwiej jest Ci wykonywać poszczególne czynnościi – nie robisz nic przypadkowo albo „na czuja”.

Chcesz osiągnąć to, o czym marzyłeś?

Kiedy zaczynasz realizację swoich celów (np. wzbogacenie się), na początku jest trudno i bardzo ciężko się przełamać do działania. Z czasem, gdy zaczynasz coś robić i robisz to coraz lepiej, to zaczyna przynosić rezultaty. Przypomina to trochę naukę obsługi komputera, tyle że osiąganie własnych celów nie jest tak proste.

Nie ma stałej ścieżki ani schematu osiągania sukcesu. Komputer zawsze obsługujesz w taki sam sposób, ale osiąganie tego, o czym zawsze marzyłeś, to coś dużo bardziej skomplikowanego. Dlatego też powsatała książka „Świadomie do sukcesu”.

Jej zadaniem jest jak gdyby wyeliminowanie z Twojego działania, życia – zgadywanki i błędów, które zamiast przybliżyć Cię do tego, czego pragniesz, oddalą Cię od tego. Lekcje, które za chwilę przejdziesz, pozwolą Ci być przygotowanym do dążenia do sukcesu. Dadzą Ci wiedzę i świadomość, które ułatwią i przyspieszą Twoje dążenie do wyznaczonych celów.

Dużo więcej niż tylko czytanie i zdobywanie wiedzy

Już dawno naukowcy udowodnili, że np. zapisanie swojego celu na kartce znacznie zwiększa szanse na jego osiągnięcie. Trudno powiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Być może jeśli coś zapiszesz, to bardziej Ci się to utrwali i zapadnie w pamięć. Być może zapisanie celu bardziej obliguje Cię wewnętrznie do wykonania go i trzymania się tego zobowiązania. Trudno powiedzieć.

Jednak w tej książce została ta możliwość wykorzystana, tak abyś Ty możliwie najbardziej na tym skorzystał. Dzięki dużej ilości ćwiczeń i miejsca na robienie specjalnych notatek, odpowiadając na głębokie pytania, wyciągniesz dużo więcej nauki niż normalnie.

Książka inna niż wszystkie w „specjalny” sposób

To już nie będzie tylko zwykłe suche czytanie książek, ale raczej aktywny proces uczenia się, który zaangażuje Cię i wciągnie znacznie bardziej. Większe zaangażowanie przełoży się na większe efekty i korzyści, które wyciągniesz z 55 lekcji sukcesu.

Właśnie z tego względu ta książka jest unikalna i inna niż większość?, które zajmują się tematyką sukcesu. Oprócz samej praktycznej wiedzy niejako zmusza Cię do zaangażowania się w proces zmian, które rozpoczyna. Jeśli tylko zaczniesz wykonywać ćwiczenia opisane w tej książce, od razu zaczniesz zmieniać siebie i stopniowo coraz bardziej uświadamiać sobie prawdy dotyczące sukcesu. Nie będzie to już tylko samo czytanie, ale czytanie połączone z konkretnym działaniem i przynoszące natychmiastowe rezultaty.

Wiem, lekcje nieodłącznie mogą Ci się kojarzyć z tymi nudnymi godzinami spędzonymi w szkole na uczeniu się czegoś, co nie do końca Cię interesuje, a dodatkowo nie widzisz w tym żadnego sensu. Ta książka jest zupełnie inna. Lekcje, które z niej wyciągniesz, to tak naprawdę lekcje życia, które w szybki sposób (dosłownie na jednej, dwóch stronach) przekazują wiedzę, która według autora jest ważna w osiąganiu sukcesu.

Celem tego poradnika jest pokonanie Twoich słabości i lęków w drodze...

...do osiągnięcia prawdziwego szczęścia i odniesienia sukcesu, którego pragniesz. Tak naprawdę, aby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, powinieneś zacząć od pokonania siebie. Ta książka poprzez teksty, klucze i pytania umożliwi Ci zarówno pokonanie siebie, jak i osiągnięcie sukcesów w drodze do prawdziwego szczęścia, o jakim dotychczas nawet nie miałeś pojęcia.

Pokonaj dziś siebie, pokonaj siebie i udowodnij, że można lepiej. Jeśli nie chcesz czytać jednego zdania rozpisanego na dwieście stron, a zamiast tego chcesz odnieść w życiu prawdziwy sukces, to ta książka jest dla Ciebie idealna. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do lektury.

Krzysztof Trybulski

Mądrość największych ludzi w historii

Drugą bardzo ciekawą cechą tej książki jest bardzo duża ilość cytatów ze sławnych myślicieli, wielkich wynalazców czy filozofów. Zostały one tam wstawione, aby pomóc Ci bardziej zrozumieć poszczególne lekcje. Mają one za zadanie przekazać – w trochę inny sposób niż zrobił to autor – wiedzę, która bardzo Ci się przyda do świadomego dążenia do osiągnięcia swoich celów.

Znajdziesz tutaj cytaty z takich mędrców, jak m.in. Albert Einstein, Seneka, Joseph Murphy, Paulo Coelho, Anthony Robbins I wielu innych ludzi, którzy zainspirowali do pozytywnego działania miliony osób. Dzięki tej książce będziesz mógł czerpać wiele z ich wiedzy i dzięki temu szybciej się rozwijać. A oto co jeszcze znajdziesz w tej publikacji:

 • Dlaczego asertywność jest ważna w życiu i czy sam posiadasz tę wewnętrzna asertywność, która pozwoli Ci być skutecznym i nie zatrzymywać się tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie niż Ty?
 • Jak rozpalić w sobie wewnętrzny entuzjazm i chęć do działania? Jeśli masz w sobie entuzjazm, to automatycznie chce Ci się działać i dążyć do sukcesu, choćby na Twojej drodze pojawiły się największe przeszkody.
 • Jak pokonać wewnętrzne ograniczenia i zerwać łańcuchy, które blokują i powstrzymują Twój rozwój? Bardzo często naszą największą przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami – dowiedz się z tej lekcji, co zrobić, aby wspierać swoją drogę do sukcesu.
 • Co dokładnie musisz zacząć robić, aby wystartować i rozpocząć swoją drogę do sukcesu? W jaki sposób rozpocząć, od czego zacząć, co zrobić, aby nie zacząć źle albo nie kierować się na porażkę?
 • Jak się zrelaksować i odnowić wewnętrzną energię do działania? Już niedługo poznasz techniki i sposoby relaksacji i rozluźnienia, które pomogą Ci wypocząć po męczącym dniu.
 • Skąd brać inspirację do działania oraz pozytywne wzory do naśladowania? Mając wzór do naśladowania, możesz inspirować się tym, czego dokonał, albo spróbować osiągnąć to samo co on.
 • Jak radzić sobie z pesymizmem i negatywnym nastawieniem? Nie możesz się wyzbyć czarnych myśli, które zaprzątają Twoją głowę, wszytko widzisz w szarych kolorach? Ta lekcja pomoże Ci wprowadzić optymizm do swojego życia.
 • Jak pokonać narastający gniew i frustrację, które mogą wywołać porażki? Dowiedz się, jak nie dać się zdenerwowaniu, które zaczyna się, kiedy Ci coś nie wyjdzie albo nie będzie wyglądało w taki sposób, jak Ty tego chcesz.
 • Jak być dumnym z samego siebie? Poczuj radość z tego, kim jesteś i co osiągnąłeś, nawet jeśli teraz masz niską samoocenę.
 • Jak znaleźć w sobie mocne strony (każdy z nas je ma) i jak je wykorzystać, aby szybciej osiągnąć sukces?
 • Co najpierw, zanim zaczniesz swoją drogę do sukcesu, powinieneś koniecznie zrobić, aby nie zgubić się na tej drodze lub nie iść naokoło?
 • Dlaczego tak wielu ludzi, mimo włożonych to chęci i zaangażowania, nie osiąga postawionych sobie celów, które zawsze chcieli osiągnąć? Dlaczego zapał szybko wygasa i co zrobić, aby Twój entuzjazm nie ostygł przedwcześnie?
 • Jak doskonalić samego siebie i jak rozwijać w sobie pozytywne cechy, które pozwolą Ci stawać się coraz lepszą wersją samego siebie?
 • Czy rzeczywiście uśmiechanie się ma tak duży wpływ na to, jak się czujemy, i co możesz zrobić, aby nie tylko więcej się uśmiechać, ale i zacząć bardziej cieszyć się swoim życiem?