Zorganizuj się!

Autor: John Doowhit

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 33%

Poświęć 5 minut, a zyskasz całe godziny wolnego czasu, którego zawsze brakuje...

 • Czy ciągle brakuje Ci czasu na załatwienie wszystkich spraw, z którymi musisz się uporać?
 • Czy nie wyrabiasz się z pracą, nauką, obowiązkami, które masz do wykonania?
 • Czy zdarza Ci się tak, że masz tyle na głowie, że nie wiesz, za co się chwycić i od czego zacząć?
 • Czy trudno pogodzić Ci obowiązki zawodowe, szkolne, domowe, tak aby starczyło też trochę czasu dla Ciebie i na Twoje przyjemności?

  Jeśli któreś z tych pytań opisuje problem, z którym się spotykasz na co dzień, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Zorganizowanie, skuteczna realizacja zadań, wyrabianie się na czas ze wszystkim, co masz do zrobienia – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Niektórzy już stosują te sposoby...

  Powiedz STOP! Dowiedz się jak zyskać wolny czas

  Brak czasu, niedokończone projekty, niezałatwione sprawy i całkowity brak organizacji i porządku w życiu. To typowy scenariusz, jaki ma większość z nas od czasów szkoły aż po pracę zawodową. Strasznie trudno jest załatwiać wszystkie sprawy w czasach, gdy ciągle jesteśmy rozchwytywani i zajmowani przez 100 różnych problemów na raz. Dom, praca, rodzina, nauka, papiery – można tak wymieniać w nieskończoność.

  Najgorsze jest to, że wielu z nas widzi, że nie daje sobie rady z kontrolowaniem swojego czasu, ale nic z tym nie może zrobić. Czasami po prostu widzimy sami siebie miotających się od zadania do zadania, od pracy do pracy. Nie ma już chwili wytchnienia, a czas, który powinien być przeznaczony na pracę i obowiązki, przedłuża się aż do momentu, w którym brakuje Ci go dla bliskich i na własne przyjemności.

  Jest tylko praca, kolejne obowiązki, sprawy do załatwienia, a brakuje chwili dla bliskich i dla siebie. Cierpi na tym nie tylko Twoja rodzina, bliscy, ale również Twoje samopoczucie, bo zbyt dużo na głowie to ciągły stres, który niszczy zdrowie.

  W czym tkwi sekret ludzi, którzy zawsze mają na wszystko czas?

  „Przecież każdy z nas ma te same 24 godziny na dobę do dyspozycji. A mimo wszystko jedni ludzie znajdują czas na swoje życie, a nie tylko na pracę i załatwianie kolejnych spraw”.

  Przede wszystkim dzieje się tak dlatego, że wielu ludzi po prostu rodzi się ze zmysłem dobrej organizacji działania. Są naturalnie uporządkowani, potrafią ustalać priorytety działania i zarządzać swoim czasem. Pomyśl dobrze – na pewno w Twoim otoczeniu jest taka uporządkowana osoba, która ze wszystkim potrafi zdążyć na czas. Czy chodziła na kurs zarządzania czasem? NIE. Czy uczyła się tego w szkole? NIE – to wszystko przyszło jej naturalnie.

  Z drugiej strony jest reszta ludzi, którzy nie urodzili się z takimi umiejętnościami. Po prostu nie są z charakteru zorganizowani ani nie potrafią utrzymać porządku w swoim życiu. Wiem, to wkurzające, ale tak jest. Na szczęście, są sposoby, aby nauczyć się skutecznie kontrolować swój czas.

  Ty też możesz mieć więcej wolnego czasu

  Być może zastanawiasz się: „Czy to w ogóle możliwe, żeby osoba taka jak ja, która całe życie ma problemy z organizacją czasu, wreszcie się tego nauczyła?”. Odpowiedź jest jedna: „Tak, jest to możliwe".

  A najlepsze jest to, że wcale nie potrzebujesz do tego osobistego trenera, kogoś, kto ciągle będzie Ci o czymś przypominał (nawet jeśli masz krótką pamięć). Jedyne, czego potrzebujesz, to kilka sprawdzonych, praktycznych rad, metod zarządzania czasem i sposobów na wprowadzenie w swoje życie większej dozy porządku i skutecznego działania. I właśnie takie rady dostaniesz w książce „Zorganizuj się!”.

  Rady te są prostymi do zastosowania technikami i można je stosować w praktycznie każdych warunkach. Dzięki nim będziesz potrafić zrobić porządek ze swoimi obowiązkami i czasem. Zaprowadzisz twórczą organizację działania, bez przesadnego dbania o szczegóły i stresowania się tym wszystkim. Dodatkowo będziesz mógł też uczyć innych organizacji – i to nie jak tyran, ale pokazując im, jak to robić łatwo i skutecznie.

  Od dzisiaj skończy się w Twoim życiu organizacyjny chaos, a uporządkowane działanie będzie Ci przychodzić spontanicznie. Sposoby,o których się zaraz dowiesz, wejdą Ci w krew i staną się dobrym nawykiem, który wyprze stare przyzwyczajenia.

  Już za chwilę możesz dowiedzieć się i poznać:

 • 10 sposobów na to, aby pamiętać nawet o najdrobniejszych szczegółach i nie zapominać tego, co ważne. Koniec z zapominaniem, co było do zrobienia albo kiedy trzeba było zanieść papiery do urzędu.
 • Jak zorganizować samego siebie? Naucz się być człowiekiem zorganizowanym, który ma uporządkowane życie. To wcale nie jest trudne – wystarczy tylko dowiedzieć się, jak to robić.
 • 7 zaprowadzających porządek w Twoim życiu czynności, które możesz wykonać natychmiast, jak tylko skończysz czytać tę książkę. Nie czekaj, aż Twoje życie samo się uporządkuje, działaj od razu. Z tymi pomysłami będzie to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.
 • Jak priorytetyzować pracę i w jaki sposób oceniać, które zadania są najważniejsze do zrobienia? Rób to, co najważniejsze, i przestań tracić czas na błahostki.
 • 14 rad, jak uporządkować miejsca, w których przebywasz. Dowiedz się, co zrobić, aby w Twoim pokoju, kuchni, domu, biurku zapanował porządek – i to nie tylko po sprzątaniu, ale nawet po całodniowej pracy.
 • Co zrobić, aby być zorganizowanym i żeby przychodziło Ci to spontanicznie, naturalnie i weszło w krew? Nie chodzi o to, żeby „pamiętać” o porządku, ale o to, aby przychodziło Ci to naturalnie.
 • 6 oszczędzających czas rad, które pozwolą Ci być bardziej zorganizowanym. Poznaj skuteczne sposoby na to, aby nie marnować czasu w ciągu dnia.
 • W jaki sposób uprościć codzienne czynności i co możesz zrobić, aby czasochłonne obowiązki stały się mniej uciążliwe?
 • 15 tajników wprowadzania do codziennego życia porządku i organizacji (i co robić, aby utrzymać ten stan każdego dnia). Dziś bałagan i rozgardiasz, a jutro spontaniczna, ale skuteczna organizacja.
 • 9 rzeczy, które wprowadzają więcej niezorganizowania w Twoje życie i dodatkowo jeszcze zaśmiecają Twój umysł. Pozbądź się tych cichych szkodników!
 • Jak pozbyć się stresu dzięki lepszemu zorganizowaniu swojego życia? Dowiedz się, jak bardzo nieporządek w obowiązkach wpływa na to, że jesteś bardziej zestresowany, i co zrobić, aby pozbyć się tego stresu.
 • Trzy najlepsze sposoby na uporządkowanie papierów, książek, magazynów, gazet w swoim domu, biurze, biurku

  O książce...

  „Zorganizuj się!” autorstwa Johna Doowhita to książka, która ma za zadanie pomóc wszystkim ludziom mającym problem z organizacją swojego czasu. Jest to unikalny poradnik, który ma za zadanie dać właściwe metody i sposoby na to, aby wprowadzić organizację i opanować chaos w swoim życiu. Wyjątkowe, całościowe podejście, dzięki któremu Twoje życie będzie bardziej zorganizowane, a w efekcie będziesz mieć znacznie więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

  Jeśli jesteś osobą, którą ciągle gonią zaległe terminy, albo brakuje Ci czasu na wykonanie swoich obowiązków, nie mówiąc już o przyjemnościach, to ta książka jest dla Ciebie. Przetestuj te sposoby na własnej skórze, a przyznasz nam rację w 100%.

 • 5 rad, które natychmiast pozwolą Ci wprowadzić większy porządek w Twoim domu, pracy, pokoju – i to niezależnie od tego, czy masz naturę bałaganiarza, czy lubisz porządek.
 • Jak pomóc swoim dzieciom w nauce dzięki lepszemu organizowaniu uczenia się i uporządkowanemu dniu pracy? Pomóż w nauce swoim dzieciom.
 • Dlaczego wielu ludziom wydaje się, że nie mogą prowadzić uporządkowanego życia i są skazani na bałaganiarstwo – i co Ty możesz z tym zrobić?
 • 12 sposobów, które każdy może natychmiast zastosować, a które na pewno ułatwią i uproszczą Twoje życie.
 • 10 specjalnych sposobów dla zapracowanych matek, którym wiecznie brakuje czasu i nie mogą niczego zorganizować. Dowiedz się, jak zaprowadzić ład w swoim życiu.
 • Jak robić kilka rzeczy jednocześnie i przy tym utrzymać porządek?
 • 10 rad, które pomogą Ci zorganizować Twoje życie, nawet jeśli teraz ogarnia Cię organizacyjny chaos i nawet nie wiesz, od czego zacząć.
 • 3 sposoby na utrzymanie porządku i zorganizowanie miejsca pracy. Dowiedz się, jak efektywnie zorganizować sobie miejsce pracy, aby szybciej wykonywać swoje obowiązki i zmniejszyć ilość stresu.
 • Najlepsza cena: Złote Myśli
  LUB
  Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

  Znaleziono 1 ofert ebooków od 19,90

  Formaty Cena Księgarnia
  pdf
  19,90 zł
  (w abonamencie)
  19,90 zł zlotemysli.pl

  E-booki podobne do "Zorganizuj się!"