Zdrowy sukces. Przez żołądek do sukcesu

Autor: Krzysztof Abramek

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 21%

Jak mieć więcej energii, żyć zdrowiej i nie pozbawić się radości z osiągnięcia przyszłych sukcesów?

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że jesteś osobą, która chce osiągnąć sukces i podejmuje ku temu konkretne działania. Jednak czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl:

 • Co warta będzie Twoja wiedza, sukces, osiągnięcia, gdy zbraknie Ci zdrowia?
 • Co się stanie, jeśli wreszcie osiągniesz sukces, ale przy tym zrujnujesz sobie zdrowie?
 • Co się stanie z Twoimi marzeniami, jeśli nie masz do ich spełnienia energii i siły?

  Widzisz, zdrowie i prawidłowe odżywianie to nie tylko sposób na to, aby nie chorować, dłużej żyć i być w dobrej formie. Właściwa dieta i dbanie o to, co jesz, pozwala przede wszystkim czuć się lepiej, mieć więcej energii i siły witalnej. A to bezpośrednio przekłada się na Twoją motywację, chęci do działania i wewnętrzną energię, która jest przecież najważniejszym czynnikiem pozwalającym osiągnąć sukces.

  Jeśli brakuje Ci energii do działania, to automatycznie nic Ci się nie chce, nie rozwijasz się i nie potrafisz także wytrwale dążyć do osiągnięcia swoich celów. Krótko mówiąc - nie masz siły osiągać swoich osobistych sukcesów.

  Druga sprawa: jeśli nie masz zdrowia, źle się czujesz, to żadne bogactwo Ci tego nie zwróci. Sukces okupiony kosztem zniszczonego zdrowia na pewno nie da Ci satysfakcji, a co gorsze - może sprawić, że w ogóle nie poczujesz radości ze swoich osiągnięć.

  Spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli nie zadbasz o zdrowie, to…

  Nie chodzi tutaj już tylko o to, czy masz kilka kilogramów nadwagi, bo to nie jest taki problem. Dużo ważniejsze jest to, jak się czujesz i jak Twój organizm jest wspierany przez Ciebie w codziennym dążeniu do sukcesu.

  Owszem, możesz eksploatować się do woli, ciężko pracować przez długie lata, spożywać jedzenie o niskich walorach odżywczych, które nie będzie odbudowywać zużytych zasobów Twojego ciała. Jednak czy warto niszczyć swoje zdrowie w pogoni za sukcesem, czy warto gotować sobie na przyszłość problemy z żołądkiem, płucami, układem odpornościowym, kręgosłupem?

  Zdrowia nie można kupić i raz zmarnowane, może Ci zabrać całą radość ze spełnienia swoich marzeń i sukcesu.

  Nie masz czasu być zdrowym i zdrowo jeść?

  Chyba wiem, jakie pytanie sobie teraz zadajesz:

 • Czy aby zdrowe odżywanie nie wiąże się ze spędzaniem długich godzin na wybieraniu składników i przygotowaniu wyszukanych posiłków?
 • Czy zdrowe odżywanie nie kosztuje za dużo?
 • Czy na zdrowym odżywaniu nie trzeba się znać, jakby to była jakaś trudna dziedzina naukowa?
 • Czy zdrowe odżywianie nie oznacza, że trzeba jeść samą zieleninę, kiełki i pić tylko wodę?

  Uspokoję Cię. Nie, nie musisz poświęcać długich godzin na wybieraniu i przygotowywaniu zdrowych posiłków z trudnych do znalezienia składników. Nie musisz wydawać dużej ilości pieniędzy na zdrową żywność. Wszystko, co trzeba zrobić, aby zdrowo się odżywiać i żyć, a przez to mieć więcej energii do działania i siły do osiągnięcia sukcesu, to przestrzegać podstawowych zasad. Tylko przestrzeganie tych zasad sprawi, że z miejsca zaczniesz się lepiej czuć i mieć więcej wewnętrznej energii.

  Oczywiście to nie wszystko, ponieważ równie ważne jak wiedza, co jeść, jest wiedza, czego nie jeść i czego unikać w swoim jadłospisie. Nie chodzi tutaj tylko o rady w stylu: „Nie jedz tłustych rzeczy”. To, co oferuje nam dzisiejszy rynek produktów spożywczych, często wprowadza nas w błąd i jedzenie, które powinno być zdrowe, tak naprawdę nam szkodzi.

  Czy naprawdę człowiek jest tym, co je?

  Może zdarzyło Ci się kiedyś usłyszeć powiedzenie

  "Jesteś tym, co jesz"?

  Zadziwię Cię, ale to powiedzonko ma bardzo wiele prawdy w sobie. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, że nasz organizm zbudowany jest z miliardów komórek. Komórki tworzące mózg, serce, układ kostny powstają z tego, co dostarczamy swojemu organizmowi, czyli z jedzenia i picia. Jasne, że niektóre komórki odnawiają się szybciej, drugie wolniej, jednak prawda jest taka, że Twój organizm jutro będzie zbudowany dokładnie z tego, co dzisiaj zjesz na obiad.

  A to jeszcze nie wszystko. Również na nasz wygląd fizyczny bardzo wpływa stan naszego zdrowia. Nie chodzi już tylko o nadwagę. Łamliwe paznokcie, zniszczona i wysuszona cera, słabe włosy, zmęczona twarz - to wszytko jest efektem złego odżywiania.

  Zresztą zobacz, czego jeszcze się dowiesz z książki „Przez żołądek do sukcesu":

 • Fakty i mity o jedzeniu i produktach spożywczych, a w szczególności: ile prawdy jest w tzw. "zdrowej żywności"
 • W jaki sposób reklamuje się produkty, przekłamując ich rzeczywiste oddziaływanie na nasz organizm. Ta wiedza jest podstawą, jeśli chcesz świadomie wybierać jedzenie, a nie być manipulowanym przez reklamy.
 • Jakie produkty spożywane na co dzień sprawiają, że ubywa z Twojego organizmu potrzebnych witamin i minerałów, a co gorsze blokowane jest ich przyszłe wchłanianie. Dowiedz się, jakie produkty są dosłownie trucizną dla Twojego organizmu.
 • Jak wybierać żywność dostępną w supermarketach, która jest warta kupienia, i jaka żywność nie nadaje się do spożycia, a jest wręcz szkodliwa, choć sprzedawana zgodnie z prawem?
 • Jakie są największe błędy popełniane niemal codzienne przez zwykłych ludzi w swojej diecie, niezależnie od tego, jakie mają upodobania kulinarne i stan portfela?
 • Co to naprawdę znaczy "zdrowa żywność" i czy te wszystkie reklamowane w TV produkty są zdrowe i sprzyjają naszemu organizmowi, a nie pogarszają stanu naszego zdrowia?
 • Jaką wartość dla Twojego zdrowia mają produkty spożywcze, które codziennie widzisz w reklamach TV, w prasie czy w radiu?
 • Co jest zabójcą (dosłownie) numer jeden w polskiej diecie, który powoduje nie tylko nadwagę , ale również sprawia, że podupadasz na zdrowiu?
 • W jaki sposób dobrać prawidłową dietę do swojego organizmu oraz do indywidualnych potrzeb. Zapomnij o dietach dla wszystkich
 • Jak i gdzie znaleźć i dobrać dietę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu?

  Najlepsza inwestycja we własne zdrowie?

  Stoisz teraz przed prostym wyborem. Znasz już konsekwencje niezdrowego odżywania i trybu życia. Rozumiesz, że sukces osiągnięty kosztem zdrowia tak naprawę nic nie będzie znaczył, bo nie będziesz miał się jak z niego cieszyć.

  Wiesz także o korzyściach, jakie płyną ze zdrowego stylu życia. Rozumiesz, że właściwe odżywianie i nieszkodzenie swojemu organizmowi to nie tylko lepsze zdrowie, ale przede wszystkim więcej energii i siły do działania. Bez wewnętrznej siły witalnej i energii niemożliwie jest osiągnięcie sukcesu, bo szybko stracisz motywację i zapał.

  Wybór należy do Ciebie. Wiem, że za kilka lat, kiedy osiągniesz już swój sukces, będziesz mógł się nim w pełni cieszyć i osiągniesz go we wszystkich dziedzinach swojego życia, zarówno finansowym,zawodowym, rodzinnym, jak i zdrowotnym.

 • Najlepsza cena: eBookpoint
  LUB
  Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

  Znaleziono 10 ofert ebooków od 17.40 zł

  Formaty Cena Księgarnia
  mobi epub
  20.00 zł swiatksiazki.pl
  pdf
  od 15.66 zł
  (dla stałych klientów)
  17.40 zł ebookpoint.pl
  pdf
  17.40 zł septem.pl
  pdf
  17.99 zł inverso.pl
  pdf
  18.46 zł gandalf.com.pl
  pdf
  19.05 zł ibuk.pl
  pdf
    13.14 zł
  w programie Nexto Premium
  20.37 zł nexto.pl
  pdf
  21.90 zł swiatebookow.pl
  pdf
  21.90 zł litres.pl
  pdf
  21.90 zł publio.pl

  Krzysztof Abramek - inne e-booki

  E-booki podobne do "Zdrowy sukces. Przez żołądek do sukcesu"