Weź się w garść!

Autor: Elżbieta Maszke

Wydawnictwo: Złote Myśli Sp. z o.o.

Spójrz na zegarek i zapisz dzisiejszą datę. Właśnie w tym momencie odwiedzasz stronę, na której znajdziesz niespotykane zjawisko wśród książek motywacyjnych: dwie książki, jedna autorka i niesamowicie spójne dzieło, które, potraktowane jako całość, pomoże Ci osiągnąć sukces.

Jest tylko jeden warunek…

Weź się w garść, zacznij działać i odkryj proste prawa odpowiedzialne za Twój życiowy sukces!

Nowa książka Elżbiety Maszke, autorki "Odwiecznych Praw Życia", ma jedną niezwykłą cechę. Jej zawartość można opisać w jednym zdaniu. A brzmi ono tak:

Pierwszy praktyczny poradnik pokazujący w tak KONKRETNY sposób JAK zmienić swoje życie.

Możesz zapytać mnie: "I to wszystko…?"

Dodatkowo, jeżeli tkwi w Tobie jakiś szkocki gen, usłyszę także: "Nigdy w życiu nie dam za to 21,90 zł!”

Możesz być zaskoczony lub zaskoczona, ale jestem przygotowany na to pytanie oraz wątpliwości „szkockiego” pochodzenia i teraz ja zapytam Ciebie w bardzo przewrotny sposób:

Ile masz na swoim motywacyjno-rozwojowym koncie książek, które uczą:

 • jak marzyć?
 • jak wierzyć w siebie ?
 • jak pracować ze swoją podświadomością?

  Teraz prawdopodobnie rozpiera Cię duma, zliczasz słupki, w ruch poszedł Twój kalkulator i inne liczące maszyny. Dobrze, wierzę Ci na słowo, jest tego naprawdę dużo. A teraz ostatnie pytanie, które w momencie gdy na nie odpowiesz, spowoduje, że książka „Weź się w garść!” stanie się obiektem Twojego pożądania. Zanim jednak usłyszysz to zaskakujące pytanie, pozwól, że przedstawię Ci człowieka, który swoją postawą udowodnił skuteczność idei WEŹ SIĘ W GARŚĆ.

  Dlaczego czuliśmy się tak, jakby Barack Obama przeczytał "Weź się w garść!" jeszcze przed oficjalną premierą?

  Jeżeli miałbym wskazać postać, która żyje według praw opisanych w "Weź się w garść!", to bez wahania przesłałbym Ci to zdjęcie prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nie chodzi nawet o to, że często przemawiając do tłumów, używa gestu mówiącego WEŹ SIĘ W GARŚĆ, ale bardziej o fakt, że czytając jego biografię, widzę praktycznie wszystkie prawa opisane w tej książce.

  Dodatkowo to, co pokazał Barack Obama, udowadnia, że ludzie na całym świecie tęsknią za DZIAŁANIEM. Dość mamy gadania i dlatego tęsknimy za konkretnym działaniem. Książka Elżbiety Maszke idealnie wpasowuje się w tę potrzebę, dlatego ma ona olbrzymie szanse, aby stać się bestsellerem już w dniu premiery. Wracając do naszego pytania, odpowiedz, proszę:

  Ile posiadasz książek, które mówią Ci konkretnie: JAK SIĘ ZMIENIAĆ?

  Jak często tęsknisz za skutecznością w swoim życiu?

  Czy rozumiesz już prawdziwą siłę WEŹ SIĘ W GARŚĆ? Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, powiem Ci tylko tyle, że ta książka pokazuje, jak zacząć działać w swoim życiu. Jak stać się architektem swojego życiowego sukcesu. Jej największa siła zawarta jest w prostych, życiowych poradach, które wprowadzą do Twojego życiowego słownika nową, dopasowaną do Ciebie definicję słowa SKUTECZNOŚĆ.

  Udowodniona skuteczność książki

  Oto fragment książki "Weź się w garść!". Postanowiłem ujawnić Ci część tego genialnego rozdziału. To tam poznałem metody, które przez chwilę utrzymały mnie w trudnym do opisania stanie. Powiem tylko tyle, że usłyszałem, jak sam mówię do siebie genialne…. Takich miejsc jest w tej książce o wiele więcej.

  Oto obiecany fragment:

  Czas usprawnić swoje działania!

  1. Planujemy< – koniecznie musisz zaplanować czynności, jakie chcesz wykonać w dniu następnym. Najlepiej będzie, jak zrobisz to wieczorem dnia poprzedniego, abyś rano miał już gotowy plan. Bez planu będziesz miotał się, nie mając konkretnych efektów swojej pracy, a chyba nie oto Ci chodzi, prawda? Musisz zacząć przykładać ogromną wagę do planowania. Zwykle zajmuje ono od kilku do kilkunastu minut, a pozwala zaoszczędzić do kilku godzin, które mógłbyś zmarnować, robiąc mnóstwo niepotrzebnych rzeczy.

  2. Pracujemy systematycznie – systematyczna praca przynosi bardzo dobre efekty i z całą pewnością szybciej odniesiesz sukces, wykonując jakąś czynność codziennie (nawet kilka minut ), niż gdybyś miał raz na jakiś czas się ową czynnością zajmować.

   

  3. Doprowadzaj sprawę do końca – pewnie znasz uczucie, kiedy zaczynasz coś robić, nie dokańczasz, bo zabierasz się za inną sprawę. Tak nie może być, bo zwykle kończy się to tym, iż po kilku godzinach masz 4 sprawy rozpoczęte, a żadna z nich nie jest ukończona – już tylko jeden krok do ciągłego zdenerwowania i przemęczenia pracą – robisz, robisz i nic z tego konkretnego nie wychodzi.

   

  Gdy zdobędziesz już książkę "Weź się w garść!", poznasz kolejne 6 sposobów na usprawnienie swojego działania. Już teraz nie mogę doczekać się Twojej reakcji.

  Poważna wada książki "Weź się w garść!" i błędnie podana cena

  Tak, dobrze widzisz, nie jest to błąd na stronie. Książka, która może stać się za chwilę przewodnikiem po zmianach w Twoim życiu, ma rzeczywiście jedną poważną wadę. Co ciekawsze wiedzieliśmy o tym od miesięcy i nic z tym nie zrobiliśmy.

  Jedyna waluta, za którą można kupić sukces.

  Co prawda, dzięki książce poznasz sposób na to: Jak kupić swój życiowy sukces, jednak transakcji można dokonać tylko w najbardziej poszukiwanej walucie świata - godzinach Twojego życia. Dlatego do ceny książki musisz doliczyć godziny swojego życia, które poświęcisz na pozytywne zmiany.

  Jeżeli potrafisz dać sobie czas i posiądziesz książkę "Weź się w garść!", to nic nie powstrzyma Cię przed niesamowitymi zmianami w Twoim życiu.

  Co konkretnie zmieni się w moim życiu po przeczytaniu "Weź się w garść!"?

  Powiedziałem Ci na wstępie, że książkę tę można opisać jednym zdaniem, rozumiem jednak, że rozpaliłem w Tobie takie emocje, że chcesz wiedzieć o tej niesamowitej książce jak najwięcej szczegółów.

  Chciałem napisać Ci tradycyjnie, w stylu: dzięki tej książce poznasz, zrozumiesz, nauczysz się itd.

  I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że mój umysł podświadomie cały czas łączy dwie książki Elżbiety Maszkę w jedną całość. Wygląda to trochę jak zabawa w skojarzenie, jedna myśl generuje następną i wszystko dzieje się w obszarze tych dwóch niezwykłych książek. Zresztą zobacz sam.

  Dzięki książce "Weź się w garść!":

 • Poznasz proste i wyjątkowo skuteczne sposoby wyznaczania sobie celów. Dzięki wielu praktycznym poradom już w kilka dni po lekturze zaczną pojawiać się pierwsze efekty. Nieważne, czy chodzi o finanse czy życie rodzinne, ważne, czy znajdziesz czas, żeby pielęgnować to, co dała Ci ta niezwykła lektura. Jeżeli wrócisz do książki "Odwieczne prawa życia", przypomnisz sobie, jak przygotować swoje wnętrze, tak aby podsuwało Ci cele, które są dla Ciebie optymalne.
 • Realnie i bez sentymentów rozprawisz się z bałaganem w Twoim życiu. Autorka książki "Weź się w garść!" bezlitośnie rozprawia się Twoją niechęcią do działania i pseudo-zarządzaniem czasem, które powoduje tylko zapracowanie, a nie daje efektów.

  Po prostu, po przeczytaniu rozdziałów dotyczących porządkowania własnego życia, spalisz się ze wstydu na samą myśl o słowach nie mam czasu.

  Skuteczność rozdziału dotyczącego zarządzania s

 • Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

  Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

  Elżbieta Maszke - inne e-booki

  E-booki podobne do "Weź się w garść! "