ISBN:9788375829440

Podróże do wnętrza siebie. Jak odnosić doskonałe rezultaty, nie będąc doskonałym?

Autor: Joe Vitale

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 25%

Kim tak naprawdę jest Dr. Joe Vitale?

Joe Vitale to z pozoru niepozorny człowiek o dobrodusznej twarzy, sprawiający wrażenie skrępowanego szumem, jaki wokół niego panuje, przy jednoczesnym wielkim z niego zadowoleniu. Skromny, spokojny, cierpliwy. A przede wszystkim — magiczny.

Jest żywym przykładem działania Prawa Przyciągania. Pomimo że sam doświadczył losu bezdomnego, przyciągnął do siebie to, o czym marzył, stając się sławnym pisarzem, doradcą i szczęśliwym multimilionerem.

Książka, którą trzymasz w ręku, jest najbardziej prywatnym dziełem w dorobku  pisarza. Żadna inna nie ukazuje drogi, przez którą przeszedł aż do momentu, w którym jest obecnie. Zanim stał się cenionym autorem i mówcą, uzbierał ogromny bagaż doświadczeń podsyłanych przez los z różnymi intencjami.

Jak wybrnął z najtrudniejszych sytuacji? Co sprawiło, że jest tym, kim jest, i z osoby szukającej sensu w życiu stał się człowiekiem sukcesu? O tym wszystkim zdecydował się opowiedzieć Joe w swojej autobiograficznej powieści, nad której wydaniem bardzo długo się zastanawiał.

Dlaczego Joe Vitale został potraktowany jak dawno zaginiony król Polski?

Joe Vitale już dwukrotnie odwiedził Polskę — w 2006 i w 2009 roku, aby przekazać swoją wiedzę dotyczącą Prawa Przyciągania i zdobywania w życiu tego, czego się pragnie. Dla jednych to pieniądze, dla innych sukces osobisty. Joe ma niesamowity dar motywowania do działania i budzenia w sobie olbrzyma. Joe zaprezentował techniki, które sprawiając, że czujemy, iż zasługujemy na dobrobyt, obróciły życie wielu osób do góry nogami.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 20.18 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.50 zł swiatksiazki.pl
pdf
20.18 zł ibuk.pl
pdf
21.52 zł septem.pl
pdf
21.52 zł inverso.pl
pdf
od 19.37 zł
(dla stałych klientów)
21.52 zł ebookpoint.pl
pdf
  16.14 zł
w programie Nexto Premium
25.02 zł nexto.pl
pdf
26.90 zł virtualo.pl
pdf
26.90 zł legimi.com
pdf
26.90 zł publio.pl

Joe Vitale - inne e-booki

E-booki podobne do "Podróże do wnętrza siebie. Jak odnosić doskonałe rezultaty, nie będąc doskonałym?"