Bóg Einsteina

Autor: Tadeusz Niwiński

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 55%

"Einstein – głęboko wierzący ateista

Einstein określał się jako „głęboko wierzący ateista”. Nie wierzył w Boga takiego, jak go opisują różni ludzie, którzy twierdzą, że posiadają (objawioną) wiedzę na temat Boga. Wierzył natomiast w potęgę i piękno wszechświata, w boską konsekwencję funkcjonowania praw rządzących Energią, Materią i Informacją.

„Chcę wiedzieć, jak Bóg stworzył ten świat. Nie interesuje mnie to czy inne zjawisko. Chcę znać Jego myśli, reszta to szczegóły.”
– Albert Einstein

Nikt w Polsce nie odważył się jeszcze o tym napisać

Wiara lub niewiara w Boga, wyznawanie konkretnej religii z założenia powinny nam służyć i pomagać. Powinny wyryć solidny system wartości, którym kierowanie się w życiu ma je doprowadzić do harmonii i szczęścia. Niestety, nie zawsze tak jest. Niekiedy wiara zamiast wspomagać, blokuje otwartość naszego umysłu, karmiąc nas strachem i manipulując podstawowymi instynktami.

Tadeusz Niwiński pragnie przekazać Ci swoje trzeźwe i zdroworozsądkowe spojrzenie na religię, wiarę i to, jaki może mieć ona wpływ na Twój sukces. Jesteś tym, w co wierzysz. Więc jeśli nie podoba Ci się do końca to, kim jesteś teraz i jakie odnosisz rezultaty, może warto zajrzeć wgłąb siebie i zweryfikować to, w co wierzysz i jak wierzysz? Czy odważysz się na taki krok?

Tadeusz Niwiński jest autorem książek z zakresu rozwoju osobowości: JA, TY, MY, Elementarz życia, Kluby sukcesu TeTa w XXI wieku. Wiedzę na temat szczęśliwego, mądrego i spełnionego życia zebrał pod hasłem System TeTa.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 9,86

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22,23 zł swiatksiazki.pl
pdf
9,86 zł septem.pl
pdf
od 8,87 zł
(dla stałych klientów)
9,86 zł ebookpoint.pl
pdf
19,71 zł swiatebookow.pl
pdf
19,71 zł ravelo.pl
pdf
20,80 zł zinamon.pl
pdf
  13,14 zł
w programie Nexto Premium
20,80 zł nexto.pl
pdf
21,89 zł publio.pl
pdf
21,89 zł legimi.com
pdf
19,90 zł
(w abonamencie)
21,90 zł zlotemysli.pl
pdf
21,90 zł virtualo.pl

Tadeusz Niwiński - inne e-booki

E-booki podobne do "Bóg Einsteina"