Materiały do ćwiczeń z dydaktyki ogólnej

Autor: Maria Koszmider

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS

Materiały są przeznaczone do prowadzenia zajęć na kierunkach pedagogicznych i innych kierunkach kształcenia o specjalności nauczycielskiej, dla których Standardy kształcenia* przewidują kształcenie w zakresie dydaktyki ogólnej.

Stanowią one narzędzie do samodzielnej pracy studentów ujęte w formie Kart pracy umożliwiających aktywny udział w zajęciach – konwersatoriach bądź ćwiczeniach audytoryjnych. Treść tych zajęć wiąże się z tematami poprzedzających je wykładów.

Materiały mogą być wykorzystywane w rożny sposób: jeśli uczelnia przewiduje konwersatoria z dydaktyki ogólnej – studenci pracują z Kartami pracy przed zajęciami, jeśli zaś są organizowane ćwiczenia, to studenci wykorzystują Karty w trakcie zajęć.

Materiały zostały opracowane dla studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi, gdzie były z powodzeniem wykorzystywane w ciągu ostatnich kilku lat. Uczelnia ta przewiduje w programie studiów pedagogicznych 15 godzin wykładów i 30 godzin konwersatoriów dla przedmiotu „Dydaktyka ogólna”.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 22,60

Formaty Cena Księgarnia
pdf
22,60 zł zinamon.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
24,36 zł ibuk.pl
pdf
26,10 zł ravelo.pl
pdf
29,11 zł gandalf.com.pl
pdf
31,32 zł swiatebookow.pl
pdf
  20,88 zł
w programie Nexto Premium
33,06 zł nexto.pl
pdf
34,80 zł virtualo.pl

Maria Koszmider - inne e-booki

E-booki podobne do "Materiały do ćwiczeń z dydaktyki ogólnej"