ISBN:9788375957112

Duchy wokół nas

Autor: Michael H. Brown

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Oszczędzasz: 40%

Michael Brown na kartach kolejnej publikacji DUCHY WOKÓŁ NAS skłania Czytelników do refleksji na temat budzący jednocześnie strach i… ciekawość.

Autor książki prowokuje pytaniami: Czy pamiętamy o takich chwilach w naszym życiu, w których dał o sobie znać otaczający nas niewidzialny świat? Czy nie zdarzyły się momenty, gdy otarliśmy się o coś, co pozostawało niewidoczne dla oka, a czuliśmy tego obecność?  Może to były anioły? A może złe duchy? Albo dusze zmarłych?

Owa niedostrzegalna rzeczywistość jest niewiarygodnie bogata i wymyka się naszym ziemskim kategoriom myślenia. Jednak fakt ten nie umniejsza realności tego wymiaru – wręcz przeciwnie, cechuje go jeszcze większa autentyczność, gdyż zanurzony jest w wieczności.

Autor nie kwestionuje faktu, iż duchy towarzyszą  nam w życiu, a ich wpływ na każdego z nas i nasze otoczenie sięga daleko poza granice wytyczone przez powszechnie przyjęte opinie.

Na tę publikację złożył się materiał zaczerpnięty z wielu książek, prywatnych rozmów, wywiadów, osobistych przeżyć, źródeł internetowych oraz korespondencji elektronicznej.

Proponowana książka jest owocem jego wieloletniej pracy, polegającej na zbieraniu materiałów o niewytłumaczalnych zjawiskach i spotkaniach z istotami duchowymi.

Wielokrotnie przytacza historie konkretnych osób, których spotkania z duchami zmarłych przypominają prawdę wiary o świętych obcowaniu, o potrzebie modlitwy za zmarłych.

W książce Browna przewija się temat miłości, pokory i radości, życia wiecznego.

Stanowi przestrogę przestrzega przed nadmiernym przywiązaniem do czegokolwiek i kieruje nasz wzrok ku niebu i wiecznej miłości Boga.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 10.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
10.80 zł virtualo.pl
mobi epub
12.53 zł vagabook.pl
mobi epub
13.43 zł litres.pl
mobi epub
15.93 zł swiatebookow.pl
mobi epub
16.70 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
17.90 zł ibuk.pl
mobi epub
17.90 zł empik.pl
mobi epub
17.90 zł publio.pl
mobi
11.60 zł zinamon.pl
epub
11.60 zł zinamon.pl
epub
17.90 zł
(z kodem prom.)
17.90 zł woblink.pl

Michael H. Brown - inne e-booki

E-booki podobne do "Duchy wokół nas"