Trenuj dla siebie

Autor: Bear Grylls, Natalie Summers

Wydawnictwo: Pascal

Oszczędzasz: 0%

Poradnik jest dostępny w formacie epub 3.0 i do czytania go rekomendujemy tablety. Osoby zainteresowane publikacją prosimy o pobranie najpierw fragmentu, by przetestować funkcjonowanie ebooka.
Ryzykant. Poszukiwacz przygód. Bear Grylls. Zdał jedne z najcięższych testów, jakie natura ma do zaoferowania. Przemierzył dżungle, przetrwał na pustyniach, pokonał spienione wody oceanu i górskich rzek. Przeszedł morderczą selekcję do elitarnej jednostki SAS – brytyjskich sił specjalnych. Wspiął się na Everest. Nigdy nie sprostałby tym wyzwaniom, gdyby nie był ucieleśnieniem sprawności fizycznej.
W swojej książce przedstawia najważniejsze zasady i ćwiczenia, dzięki którym poprawisz i utrzymasz kondycję. Zainspiruj się, by trenować bardziej efektywnie i uzyskać najlepsze rezultaty, jakie możesz osiągnąć. To twoje życie, kształtuj je!
Wyznacz cele: wybierz własną formę ćwiczeń dopasowaną do czasu, jakim dysponujesz – niech to będą 3 minuty albo 30;
Poznaj ćwiczenia: połącz trening na siłę, masę i elastyczność;
Jedz zdrowo: odżywiaj się właściwe – to warunek, aby dobrze wyglądać i żyć zdrowo.

„To nie jest kolejna książka o fitnessie, ale poradnik, jak trenować w najbardziej efektywny sposób. Bear Grylls doskonale wie, jak przetrwać w dżungli i na pustyni. Jego doświadczenie przyda nam się w miejscu równie mało przyjaznym – w miejskiej dżungli. Stosując się do jego zaleceń, osiągniemy świetną sylwetkę i niewiarygodną sprawność ciała!”

Michał Gronowski, trener personalny

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 34,90

Formaty Cena Księgarnia
epub
34,90 zł publio.pl

E-booki podobne do "Trenuj dla siebie"