ISBN:9788376487496

Deszczowa noc

Autor: Jodi Picoult

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 534

Opłacalność: 3.96 zł/100 stron

Oszczędzasz: 17%

Wzruszająca powieść o granicach miłości i lojalności, odwagi i przebaczenia…

Co byś zrobił dla ukochanej osoby? Skłamał? Dopuścił się kradzieży? Zabójstwa? Takie dylematy muszą rozwiązać bohaterowie „Deszczowej nocy” Jodi Picoult – powieści, w której za sprawą potęgi miłości ścieżki losu kilku osób dramatycznie się rozchodzą.

Życiem Camerona MacDonalda rządzi poczucie obowiązku. Jest szefem policji w małej miejscowości w stanie Massachusetts, zamieszkiwanej od pokoleń przez członków szkockiego klanu, z którymi łączą go więzy krwi i honoru. Jednak, gdy jego kuzyn, Jamie, zjawia się w komisariacie i wyznaje, że zabił swoją śmiertelnie chorą żonę, Cam aresztuje go bez chwili wahania, nie bacząc na ich bliskie pokrewieństwo.

Żona Cama, Allie, choć bezgranicznie oddana mężowi, tym razem bierze stronę Jamiego, widząc w nim mężczyznę, który nie odmówi żadnej prośbie ukochanej kobiety.

Przesycona emocjami powieść „Deszczowa noc” dotyka wielu współczesnych dylematów etycznych. Kiedy i czy w ogóle wielkie uczucie upoważnia do przekroczenia ogólnie przyjętych granic ładu moralnego? Jak zdefiniować miłość i poświęcenie? Jeszcze długo po zakończeniu lektury czytelnik będzie zadawał sobie te pytania i weryfikował własne poglądy na temat miłości i lojalności.

W doskonałym literackim stylu Picoult snuje przed czytelnikiem fascynującą opowieść, kreśli sylwetki frapujących bohaterów, a jednocześnie porusza tak głębokie moralne dylematy, jak eutanazja i siła przebaczenia.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 21.14 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 19.03 zł
(dla stałych klientów)
21.14 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21.76 zł litres.pl
mobi epub
23.04 zł swiatebookow.pl
mobi epub
23.04 zł swiatebookow.pl
mobi epub
23.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
23.80 zł publio.pl
mobi epub
  15.36 zł
w programie Nexto Premium
25.60 zł nexto.pl
mobi epub
25.60 zł ibuk.pl
mobi epub
27.39 zł woblink.pl
mobi
23.00 zł zinamon.pl
epub
23.00 zł zinamon.pl

Jodi Picoult - inne e-booki

E-booki podobne do "Deszczowa noc"