Czarna bezgwiezdna noc

Autor: Stephen King

Wydawnictwo: Albatros

Stron: 512

Opłacalność: 5.5 zł/100 stron

"Czarna bezgwiezdna noc" to zbiór 4 opowiadań mistrza grozy Stephena Kinga, które ujawniają jedną wspólną tajemnicę - ciemną stronę każdego z nas.

"Wierzę w to, że w każdym człowieku jest drugi człowiek, obcy..." napisał Wilfred Leland James bohater pierwszego mrocznego opowiadania, zatytułowanego "1922".

Kiedy jego żona Arlette proponuje sprzedanie domu i przeprowadzkę, spirala morderstw i szaleństwa zaczyna się nakręcać. Tess, bohaterka kolejnego opowiadania dostrzega obcego w sobie samej, gdy zgwałcona i porzucona na śmierć, zaczyna obmyślać zemstę na swoim oprawcy. Humorystyczne, choć najbardziej nieprzyjemne opowiadanie ukazuje Harry`ego Streetera, który zawiera pakt z diabłem i tym samym ratuje się od raka. Ostatnie Dobre małżeństwo definitywnie się kończy, gdy Darcy Anderson odkrywa obcego wewnątrz swojego męża, kiedy on wyjeżdża w kolejną podróż służbową.

Podobnie jak opowiadania zebrane w tomach "Cztery pory roku oraz "Czwarta po północy", "Czarna bezgwiezdna noc" dowodzi, że Stephen King to mistrz długich opowieści.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 28,15

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28,15 zł swiatebookow.pl
mobi epub
30,60 zł empik.pl
mobi epub
  18,36 zł
w programie Nexto Premium
30,60 zł nexto.pl
mobi epub
30,60 zł virtualo.pl
mobi epub
20,60 zł
(z kodem prom.)
30,60 zł woblink.pl
mobi epub
30,60 zł publio.pl

Stephen King - inne e-booki

E-booki podobne do "Czarna bezgwiezdna noc"