ISBN:9788376594491

Milcząca dziewczyna

Autor: Tess Gerritsen

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Stron: 432

Opłacalność: 4.38 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

W ciemnym zaułku bostońskiego Chinatown leży precyzyjnie odcięta ostrym narzędziem, niemal amputowana, kobieca ręka. Na dachu sąsiedniego budynku detektywi Jane Rizzoli i Barry Frost odkrywają ciało ofiary z podciętym gardłem - pięknej rudowłosej kobiety w czarnym sportowym ubraniu. Przyczepione do jej ubrania dwa kosmyki srebrnych oraz dwa adresy wprowadzone do systemu nawigacji GPS samochodu ofiary stanowią jedyne tropy, którymi podążają detektywi.

Śledztwo prowadzi do wydarzeń sprzed dziewiętnastu lat, do dramatu który rozegrał się w restauracji Czerwony Feniks mieszczącej się niegdyś w tym samym budynku, na którego dachu znaleziono ciało kobiety. Według ustaleń policji Wu Weimin, chiński kucharz i nielegalny imigrant, wpadł w szał i zastrzelił wszystkie osoby znajdujące się wówczas w restauracji, po czym popełnił samobójstwo. Jedna z kobiet związanych z tą masakrą nadal żyje: jest to Iris Fang wdowa po kelnerze i zarazem bliskim przyjacielu obłąkanego kucharza, właścicielka szkoły chińskiej sztuki walki wushu, która nigdy nie uwierzyła w winę kucharza. Iris zna pewien sekret, którego obawia się wyjawić. Sekret, który żyje i oddycha w mrocznych zakątkach Chinatown i który może nie należeć do świata ludzi. Teraz zaś sama stała się celem kogoś lub czegoś do głębi nikczemnego i złego.

Tym razem detektyw Jane Rizzoli i doktor Maura Isles muszą zmierzyć się ze zbrodnią, w której rozbrzmiewają echa starodawnej przejmującej chińskiej legendy i wykazać się większym sprytem niż nieznany wróg, mistrz przebiegłości posiadający nad nimi kilkaset lat przewagi i zwinne ostrze zemsty.

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 18.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18.90 zł empik.pl
mobi epub
21.33 zł litres.pl
mobi epub
21.60 zł ibuk.pl
mobi epub
od 19.44 zł
(dla stałych klientów)
21.60 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.95 zł vagabook.pl
mobi epub
24.84 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  16.20 zł
w programie Nexto Premium
27.00 zł nexto.pl
mobi epub
27.00 zł publio.pl
mobi epub
27.00 zł virtualo.pl
mobi
24.30 zł zinamon.pl
epub
24.30 zł zinamon.pl
epub
27.00 zł
(z kodem prom.)
27.00 zł woblink.pl

Tess Gerritsen - inne e-booki

E-booki podobne do "Milcząca dziewczyna"