ISBN:9788376605456

Już dłużej nie wytrzymam

Autor: Elisabetta Baldo

Wydawnictwo: Jedność

Oszczędzasz: 27%

Autorka tego znakomitego poradnika używa metafory tortu z wisienką, aby obrazowo uchwycić te elementy relacji, które wywołują kryzys w parach i małżeństwach.

 „A było tak pięknie!... Niezadowolenie rośnie… dopóki nie nabierze się przekonania, że już dłużej nie wytrzyma się ciągu negatywnych emocji, prowadzących od gniewu do rozpaczy, a od zazdrości do poczucia winy. Ma się wtedy ochotę rzucić w twarz swojemu partnerowi wymarzonym tortem z wisienką, albo zadać pytanie, kto śmiał zjeść kawałki tortu, który jest naszą własnością…” (z Wprowadzenia).

Autorka jako doświadczony psycholog i mediator rodzinny proponuje realistyczne sposoby wyjścia z tego tunelu. Przede wszystkim należy żywić szacunek do samego siebie, następnie oczyścić umysł z nieracjonalnych myśli fałszywie interpretujących rzeczywistość, a wreszcie uszanować partnera: podmiotu ludzkiego ograniczonego i omylnego, ale godnego poszanowania w jego wolności. Wskazane elementy stanowią ważne składniki, by podjąć wspólną drogę w związku uczuciowym z drugą osobą, w przeciwnym razie będzie się doświadczać przygnębienia i niepowodzeń.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 8.71 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
8.71 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 7.84 zł
(dla stałych klientów)
8.71 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
  7.20 zł
w programie Nexto Premium
11.16 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
10.25 zł legimi.com
mobi epub
10.25 zł empik.pl
mobi epub
10.25 zł virtualo.pl
mobi epub
12.00 zł woblink.pl
mobi epub
12.00 zł publio.pl

E-booki podobne do "Już dłużej nie wytrzymam"