ISBN:9788376865577

Saga o Walhalli 1. Sigrid

Autor: Johanne Hildebrandt

Wydawnictwo: Jaguar

Młodziutka Sigrid, piękna i dumna córka wodza Skilfingów, już wie, do czego z woli bogów została przeznaczona: urodzi syna, który zostanie królem królów. W proroczym śnie widzi radosnego chłopca, a także jasnowłosego, niebieskookiego mężczyznę, ojca swojego syna, i czuje, że obu kocha nad życie.  Tymczasem świadoma powinności wobec własnego rodu, ulega ojcu, który małżeństwo córki z Erykiem, królem Swithjodu, uznaje za przypieczętowanie przymierza, tak potrzebnego w czasach nieustających rodowych waśni oraz wojen.

Podróż do Swithjodu okazuje się bardzo niebezpieczna nie tylko dlatego, że wrogowie czyhają na życie Sigrid. Oto nieoczekiwanie spotyka ona młodego mężczyznę ze swojego snu – przystojnego wikinga Swena. Oboje bronią się przed miłością, która nagle na nich spada, wiedząc, że w ich przypadku jest zakazana. Mimo to ulegają wzajemnemu uczuciu i podarowują sobie niezapomniane chwile, po czym rozstają się z myślą, że jednak to nie koniec ich miłości.

Sigrid zostaje poślubiona Erykowi, Swen podejmuje wyznaczone sobie zadanie. Zamierza zmusić króla Haralda Sinozębego, by uznał go za syna, a później sięgnąć po władzę. Jednak…

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 24.57 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.57 zł ebuczek.pl
mobi epub
24.57 zł ebuczek.pl
mobi epub
24.69 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 25.92 zł
(dla stałych klientów)
28.80 zł ebookpoint.pl
mobi epub
30.60 zł ibuk.pl
mobi epub
36.00 zł litres.pl
mobi
32.40 zł zinamon.pl
epub
32.40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Saga o Walhalli 1. Sigrid"