Przegrany

Autor: Maciej Słomiński

Wydawnictwo: Czerwone i Czarne

Stron: 296

Opłacalność: 8.99 zł/100 stron

Oszczędzasz: 11%

Biografia Grzegorza Króla – jednego z najzdolniejszych niegdyś piłkarzy ekstraklasy . Szokująca i szczera opowieść o tym jak przegrał on swoje życie, a zarazem przestroga dla tych, dla których jeszcze nie jest za późno, by cofnąć się z drogi wiodącej na dno.

Wiele znajdziemy tu faktów i anegdot ze świata futbolu i życia piłkarzy. Autor brutalnie obnaża prawdę o tym środowisku nie dbając o to, że któryś z kolegów może poczuć się urażony. Książka ta nie jest jednak opowieścią o Grzegorzu Królu – piłkarzu, ale o Grzegorzu Królu – człowieku.

O upadaniu na samo dno, o gównie, w którym przez ponad 15 lat się topiłem, czyli nałogach. Łudziłem się, że prawdziwe szczęście mogą mi zagwarantować wyłącznie biała kulka i szklane butelki. Byłem głupi.

Nazywam się Grzegorz Król i jestem krzyżowcem. Nie, nie chodzi o to, że byłem z wycieczką rycerzy w Ziemi Świętej, a o krzyżowe uzależnienie. Od alkoholu i hazardu.

Przez wiele lat oszukiwałem siebie i innych. Kiwałem w polu karnym, kiwałem w życiu. Nie zliczę, ile razy naciągałem znajomych na parę złotych. Hazardzista to nałogowy kłamca. Wymyślałem niestworzone historie, a ludzie dawali mi pieniądze, żebym się wreszcie odczepił.

Oddaję wam tę książkę z nadzieją, że chociaż jedna osoba, która dryfuje w nieodpowiednim kierunku, zastanowi się i w porę opamięta.

 

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 26,61

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
26,61 zł swiatebookow.pl
mobi epub
26,91 zł ravelo.pl
mobi epub
27,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
28,40 zł nexto.pl
mobi epub
28,41 zł ibuk.pl
mobi epub
29,49 zł empik.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
29,90 zł legimi.com
mobi epub
29,90 zł publio.pl
mobi epub
29,90 zł virtualo.pl
mobi epub
30,28 zł gandalf.com.pl
mobi
26,90 zł zinamon.pl
epub
26,90 zł zinamon.pl

Maciej Słomiński - inne e-booki

E-booki podobne do "Przegrany"