Ja

Autor: Tadeusz Niwiński

Wydawnictwo: Złote Myśli

Tadeusz Niwiński, poważany autor nagradzanych dzieł o sukcesie życiowym, w 1993 r. postanowił, że napisze książkę skierowaną do wszystkich tych, którzy czują, że stać ich w życiu na więcej. Każdy, kto kiedykolwiek zadawał sobie pytania:  Po co ja żyję?, Czego oni wszyscy ode mnie chcą? czy też Dlaczego mi się nie udaje?, znalazł na nie odpowiedzi w tej publikacji. Szczęśliwcy, którzy sięgnęli po tę lekturę, odkryli w sobie niedostrzeżone wcześniej możliwości.

Dzisiaj i Ty możesz zapoznać się z pierwszą polską publikacją motywacyjną, cieszącą się uznaniem już 18 lat, opartą na polskich realiach, skierowaną do Polaków i napisaną przez Polaka!

Publikacja JA Tadeusza Niwińskiego, po raz pierwszy w Polsce, od dzisiaj dostępna jest, oprócz w wersji ebook, także w wersji audio. Zapoznaj się z najbardziej pożądaną i polecaną lekturą. POSŁUCHAJ o tym, na co naprawdę Cię stać, o Twoim prawdziwym JA.

Książka JA Tadeusza Niwińskiego polecana jest jako lektura obowiązkowa przez wielu uznanych nauczycieli rozwoju osobistego (między innymi przez Iwonę Majewską-Opiełkę). Od kilkunastu lat utrzymuje się ona na Złotej Liście Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom (grupa wiekowa powyżej 12 lat).
Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 17,20

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
17,20 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 15,48 zł
(dla stałych klientów)
17,20 zł ebookpoint.pl
pdf
18,34 zł gandalf.com.pl
pdf
18,62 zł ibuk.pl
pdf
20,37 zł swiatebookow.pl
pdf
20,80 zł zinamon.pl
pdf
21,90 zł virtualo.pl

Tadeusz Niwiński - inne e-booki

E-booki podobne do "Ja"