ISBN:9788377012437

Aukcje internetowe... i co dalej? Jak rozkręcić BARDZIEJ DOCHODOWY BIZNES, wykorzystując doświadczenie ze sprzedaży na serwisach aukcyjnych?

Autor: Wojciech Cywiński

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 20%

Z roku na rok coraz więcej osób kupuje w internecie.
Czy wiesz,  jak do nich dotrzeć i wykorzystać swoją szansę? 
Liczba internautów dokonujących zakupów w sieci rośnie z roku na rok. W Polsce apogeum tego procesu zostanie osiągnięte według szacunków za jakieś 5-10 lat, kiedy to praktycznie 100% społeczeństwa będzie miało dostęp do internetu.
Jako sprzedawca internetowy powinieneś być tego świadomy. Te zmiany niosą za sobą ogromne zyski, o ile tylko umiesz wykorzystać możliwości płynące z uzyskanych danych. Jeśli przygotujesz się na te zmiany już teraz, stworzysz blokadę wejścia na Twój rynek dla przyszłych potencjalnych przedsiębiorców oraz utrwalisz swoją siłę na rynku.
Wielu sprzedawców na Allegro w pewnym momencie swojej działalności zastanawia się, jak rozkręcić dochodową sprzedaż poza tym serwisem. Na tę decyzję głównie wpływają wysokie prowizje od sprzedaży, ale także coraz większe doświadczenie w obsłudze i umiejętność radzenia sobie z pojawiającymi się problemami, oraz potencjalnie znacznie większe zyski.

Jeśli prowadzisz sprzedaż na Allegro i także należysz do grupy sprzedawców, która zauważa dużą zależność od prowizji i rosnącą konkurencję, a jednocześnie chcesz sprzedawać i zarabiać więcej, wykorzystując wiedzę zdobytą na Allegro, trzymasz w ręku prawdopodobnie jedyną publikację na polskim rynku, która może Ci pomóc to osiągnąć. Allegrowy sprzedawca, który przeszedł już tę drogę z sukcesem, zdradzi Ci tajniki marketingu internetowego, które z łatwością wprowadzisz w życie, zwiększając swoje zyski.
Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 17.52 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
17.52 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 15.77 zł
(dla stałych klientów)
17.52 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
18.46 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
19.05 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
  13.14 zł
w programie Nexto Premium
20.37 zł nexto.pl
mobi epub pdf
21.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
21.90 zł legimi.com
mobi epub pdf
21.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
20.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
21.90 zł woblink.pl
mobi epub
21.90 zł litres.pl

Wojciech Cywiński - inne e-booki

E-booki podobne do "Aukcje internetowe... i co dalej? Jak rozkręcić BARDZIEJ DOCHODOWY BIZNES, wykorzystując doświadczenie ze sprzedaży na serwisach aukcyjnych?"