ISBN:9788377015926

Myśl jak człowiek biznesu

Autor: Piotr Surdel

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 23%

„Czy to możliwie, że od sposobu myślenia zależy nasze działanie, a potem wynik i sukces?

Każdy biznes, przedsiębiorstwo, sukces zaczyna się w świecie przekonań lidera – a więc w głowie. Wystarczą dwa słowa wypowiedziane w myślach: To trudne, by najpiękniejszy pomysł, najbardziej szczytna idea, kreatywne rozwiązanie napotkało barierę, którą pokonać najtrudniej – barierę własnych ograniczeń i braku pewności.

Zabójcy pomysłów funkcjonują w każdym otoczeniu, w każdej firmie i środowisku. Słyszymy ich słowa: To się nie uda; Nie damy rady; To niemożliwe; U nas to nie przejdzie; Nie ma sensu i wreszcie: To trudne. Jeśli sam dla siebie jesteś zabójcą pomysłów, ten przekaz odbierze zespół, którym zarządzasz, klienci i szerokie otoczenie biznesowe. Potęga myślenia zasadza się na tym, że sami sobie, umysł umysłowi, możemy wydawać polecenia i rozkazy oraz tworzyć sugestie. Twój umysł jest zarówno sędzią, wykonawcą, graczem, jak i kontrolerem, menedżerem i pracownikiem. Od dialogu z samym sobą zależy realny efekt.

W książce znajdziesz opis wielu sytuacji biznesowych i studiów przypadków, dotyczących konkretnych przedsiębiorców, które pokazują szanse i zagrożenia, a także rozwój koncepcji biznesowych w polskiej praktyce. Piotr Surdel logicznie, krok po kroku, prowadzi nas przez kolejne etapy rozwoju przedsiębiorczości. Wskazuje na kluczowe aspekty, które decydują o tym, że jedni wygrywają, a inni nie. Zaprasza czytelnika do zrealizowania pomysłu na biznes życia” – Maciej Bennewicz, Norman Benett Academy

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 23.02 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
23.02 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 20.72 zł
(dla stałych klientów)
23.02 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
23.99 zł inverso.pl
mobi epub pdf
25.19 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
26.01 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
  17.94 zł
w programie Nexto Premium
27.81 zł nexto.pl
mobi epub pdf
29.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
29.90 zł publio.pl
mobi epub
27.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29.90 zł litres.pl

Piotr Surdel - inne e-booki

E-booki podobne do "Myśl jak człowiek biznesu"