ISBN:9788377016022

MNEMObiznes. Jak pamięć wpływa na zysk firmy?

Autor: Andrzej Bubrowiecki

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 20%

Gdy mówimy "pamięć w biznesie lub w sprzedaży", przychodzi nam na myśl najczęściej jeden temat: „dzięki technikom zapamiętywania mogę nauczyć się zapamiętywać twarze i nazwiska klientów i tym zabłysnąć”. Owszem, to jedna z możliwości, jakie daje nam wyćwiczona pamięć. Ale zgłębiając tajniki MNEMObiznesu, tak naprawdę otrzymujesz narzędzia wykorzystywane przez psychologię sprzedaży, którymi wdrukujesz na stałe w pamięć klienta ważne informacje o swoim produkcie, marce, firmie.

W odróżnieniu od innych książek, temat „pamięci” nie jest związany z „uczeniem się” w rozumieniu szkolnym czy akademickim, ale w całości dotyczy sfery biznesowej. W odróżnieniu z kolei od książek o sprzedaży, nie jest tylko małym fragmentem dotyczącym „pamięci” i włączonym do większej całości (jak to zwykle bywa), lecz stanowi punkt centralny rozważań.

Główny temat, na zasadzie logicznych powiązań, pogłębiają zagadnienia dotyczące takich kwestii jak psychologia sprzedaży, neuromarketing, psychologia percepcji i reklamy.

"MNEMObiznes" to wiedza o mechanizmach działania pamięci pod kątem wykorzystania jej w marketingu, reklamie i sprzedaży.

Jak skorzystać z możliwości wpływania poprzez pamięć i mnemotechniki na zysk w biznesie, niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, nawet jednoosobową firmę, czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem? Odpowiedź możesz znaleźć w tej publikacji.

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 21.52 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
21.52 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 19.37 zł
(dla stałych klientów)
21.52 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
21.52 zł septem.pl
mobi epub pdf
23.40 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
26.90 zł legimi.com
mobi epub
21.52 zł inverso.pl
mobi epub
23.72 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  16.14 zł
w programie Nexto Premium
25.02 zł nexto.pl
mobi epub
26.90 zł publio.pl
mobi epub
26.90 zł empik.pl
mobi epub
26.90 zł virtualo.pl

Andrzej Bubrowiecki - inne e-booki

E-booki podobne do "MNEMObiznes. Jak pamięć wpływa na zysk firmy?"