ISBN:9788377016022

MNEMObiznes. Jak pamięć wpływa na zysk firmy?

Autor: Andrzej Bubrowiecki

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 55%

Gdy mówimy "pamięć w biznesie lub w sprzedaży", przychodzi nam na myśl najczęściej jeden temat: „dzięki technikom zapamiętywania mogę nauczyć się zapamiętywać twarze i nazwiska klientów i tym zabłysnąć”. Owszem, to jedna z możliwości, jakie daje nam wyćwiczona pamięć. Ale zgłębiając tajniki MNEMObiznesu, tak naprawdę otrzymujesz narzędzia wykorzystywane przez psychologię sprzedaży, którymi wdrukujesz na stałe w pamięć klienta ważne informacje o swoim produkcie, marce, firmie.

W odróżnieniu od innych książek, temat „pamięci” nie jest związany z „uczeniem się” w rozumieniu szkolnym czy akademickim, ale w całości dotyczy sfery biznesowej. W odróżnieniu z kolei od książek o sprzedaży, nie jest tylko małym fragmentem dotyczącym „pamięci” i włączonym do większej całości (jak to zwykle bywa), lecz stanowi punkt centralny rozważań.

Główny temat, na zasadzie logicznych powiązań, pogłębiają zagadnienia dotyczące takich kwestii jak psychologia sprzedaży, neuromarketing, psychologia percepcji i reklamy.

"MNEMObiznes" to wiedza o mechanizmach działania pamięci pod kątem wykorzystania jej w marketingu, reklamie i sprzedaży.

Jak skorzystać z możliwości wpływania poprzez pamięć i mnemotechniki na zysk w biznesie, niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, nawet jednoosobową firmę, czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem? Odpowiedź możesz znaleźć w tej publikacji.

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 8.96 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
8.96 zł onepress.pl
mobi epub pdf
8.96 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 8.06 zł
(dla stałych klientów)
8.96 zł ebookpoint.pl
epub pdf
16.97 zł gandalf.com.pl
epub pdf
19.90 zł swiatebookow.pl
epub pdf
19.90 zł ibuk.pl
epub pdf
19.90 zł publio.pl
epub
15.72 zł litres.pl
epub
15.99 zł inverso.pl
epub
  11.94 zł
w programie Nexto Premium
18.51 zł nexto.pl

Andrzej Bubrowiecki - inne e-booki

E-booki podobne do "MNEMObiznes. Jak pamięć wpływa na zysk firmy?"