Praca dla absolwenta. Wzorcowy sposób działania

Autor: Anna Tabisz

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 10%

„Praca dla absolwenta” kryje w sobie historie kilkunastu osób, które kiedyś były bezrobotne, ale miały szczęście być dobrymi znajomymi autorki tej książki, Anny Tabisz. Ona to udzielała im wskazówek i zdradzała różne skuteczne triki działające na rynku pracy. Prowadziła ich krok po kroku aż do osiągnięcia ich zawodowego celu. Stała się ich zawodowym coachem. Sprawiła, że dostrzegli swoje możliwości i uzdolnienia. To podniosło ich poczucie wartości i pewności. Tak wyposażeni wkroczyli pewnie na rynek pracy i znaleźli to, czego szukali – pracę dającą im satysfakcję.

Dzięki tej publikacji może udać się to również Tobie, bowiem m.in.:

  • poznasz sposoby na napisanie konkurencyjnego i atrakcyjnego CV i listu motywacyjnego;
  • zwiększysz swoją pewność siebie, a Twoje poczucie wartości znacznie wzrośnie;
  • dojrzysz pozytywne strony rynku pracy;
  • otrzymasz konkretny plan działania w okresie bezrobocia.

W pozycji ciekawie i rzeczowo zostały wskazane i skomentowane błędy popełniane przy tworzeniu CV oraz listów motywacyjnych. Co więcej, książka zawiera również autorski plan szukania pracy, motywujący osoby poszukujące do poważnego i odpowiedzialnego potraktowania tematu.

O autorce, Annie Tabisz:

Przez ostatnie 13 lat pracowała na różnych stanowiskach w największych na świecie amerykańskich korporacjach FMCG i IT. Jednak jej pasją jest copywriting i motywowanie innych. Anna Tabisz od wielu lat współpracuje z agencjami reklamowymi, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi, kreując teksty, które pomagają im osiągać swoje cele. Jednym z obszarów jej działalności jest tworzenie CV i listów motywacyjnych dla absolwentów i osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Poradnik „Praca dla absolwenta” jest owocem doświadczeń zebranych w trakcie pomagania osobom poszukującym zatrudnienia.

Anna Tabisz prowadzi blog http://pracadlaabsolwenta.com. W wolnym czasie uczy się języków obcych, czyta książki lub pisze teksty.

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 19,71

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
19,71 zł ravelo.pl
epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
21,89 zł legimi.com

Anna Tabisz - inne e-booki

E-booki podobne do "Praca dla absolwenta. Wzorcowy sposób działania"