ISBN:9788377018613

Odrodzenie Feniksa. Sekrety zwykłych ludzi, którzy osiagają niezwykłe rezultaty

Autor: Nikodem Marszałek

Wydawnictwo: Złote Myśli

Poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma

Często sukces jest odpychany, przez złe słowa, czyny i obrazy z młodości. Niestety można podziękować za to w dużej mierze swoim dawnym kolegom, rodzicom, przyjaciołom, telewizji, gazetom. Pamiętaj, że Twój sukces będzie największą zemstą dla ich słów "nie dasz rady, nie uda Ci się, daj sobie spokój, Ty chcesz to zrobić, osiągnąć?".

Powiem Ci coś: to wszystko się nie liczy, jeśli przeczytasz i zastosujesz od zaraz prawa i techniki, które pomagają ludziom na całym świecie w osiąganiu ich celów i marzeń.

Jeśli zgadzasz się ze stwierdzeniem, że istnieją książki, które mogą odmienić Twoje życie, jesteś na właściwej drodze, jeśli uważasz, że to niemożliwe i że nic się nie zmieni w Twoim życiu, także masz rację. Nikt nie będzie pchał Cię do przodu. Tylko ty sam, możesz oprzeć drabinę o właściwą ścianę i zacząć się po niej wspinać.

Teraz masz jednak okazję otrzymać skuteczne techniki, dzięki którym Twoje szczeble na drabinie zmaleją ze 100, do 10, drabinę zamienisz na dźwig, ścianę zamienisz w murek, osiągając sukces znacznie szybciej niż myślisz.

"Sukces jest dziełem przypadku. Zapytaj się o to każdego nieudacznika"

- Earl Wilson

Kto jeszcze chciałby się wyrwać z wyścigu szczurów?

Już za chwilę, będziesz miał jako jedna z pierwszych osób w Polsce, okazję zdobyć publikację elektroniczną"Odrodzenie Feniksa".

Ebook ten, wyróżnia się praktycznym podejściem do tematu, opartym na latach udokumentowanego badania naukowego. Tematyka ta, została najprawdopodobniej po raz pierwszy w Polsce przedstawiona w takiej formie.

Autor zainwestował 7 lat swojego życia na zgłębianiu odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego niektórzy ludzie więdną jak plewy, które rozmiata wiatr, a inni kwitną rozwijając się przez wiele kolejnych lat?"

Autor poradnika "Odrodzenie Feniksa", Nikodem Marszałek, jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od 7 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich światowych autorytetów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. Denis Waitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej, oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

Jego osobistym mentorem i konsultantem był sam Robert Kiyosaki, u którego podczas osobistych spotkań zdobywał cenną wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w życiu i w biznesie.

Dzisiaj pomimo tak zaawansowanej techniki i wysokich standardów życia, ciągle podejmujemy błędne decyzje. Nasza wygrywająca średnia ciągle spada, warunki ekonomiczne ciągle się zmieniają, nasz praca i awans są niepewne.

Zadajemy sobie pytania: "Co jest nie tak, gdzie leży problem? Szef ciągle mnie pomija przy awansie, jednak młodsi, mniej utytułowani, czasem bez doświadczenia zgarniają laury zwycięstwa. Dawny kolega ze szkoły jeździ najnowszym Mercedesem, koleżanka z mężem budują sobie willę. Dlaczego to wszystko dzieje się bez mego udziału? Przecież zasługuję na to wszystko!"

Bycie zwycięzcą jest nastawieniem, sposobem życia. "Odrodzenie Feniksa" to naukowe podejście i jednocześnie ćwiczenie jakie powinieneś poznać. Jeżeli rozpoznasz i zaczniesz rozwijać to co już masz - zadziwisz innych. Już za chwilę możesz odkryć:

 • 7 zasad, które wykorzystują zwykli ludzie w osiąganiu niezwykłych rezultatów
 • 9 praw rządzących osobistym sukcesem

  Pamiętaj, że dzięki ebookowi "Odrodzenie Feniksa":

 • Odkryjesz jak stosować uniwersalne prawa, które stosują mistrzowie olimpijscy, gwiazdy kina, guru sprzedaży oraz najlepsi menadżerowie do osiągania sukcesu. Stworzysz nowy optymistyczny sposób życia.
 • Zharmonizujesz pięć stref życiowych by utrzymać się w strefie zwycięzców.
 • Zbudujesz swój nowy prawdziwy wizerunek własny.
 • Skutecznie wyznaczysz i osiągnieszswoje cele.
 • Odkryjesz jak korzystać z nieograniczonej osobistej kreatywności.
 • Już nigdy nie zadasz pytania: "Dlaczego nie ja?"

  Po raz pierwszy w Polsce...

  "Jako specjalny dodatek do ebooka, otrzymasz po raz pierwszy w Polsce przedstawiony najbardziej popularny na zachodzie model ocenienia profili osobowości DISC."

  Pamiętaj, że ryzykujesz wyłącznie tym, że po opanowaniu zawartego w ebooku "Odrodzenie Feniksa" materiału, nic Cię nie będzie w stanie zatrzymać na drodze do sukcesu. Nie trać swojej chwili - zdobądź "Odrodzenie Feniksa" i ... przeczytaj koniecznie tę książkę.

 • Najlepsza cena: LitRes
  LUB
  Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

  Znaleziono 9 ofert ebooków od 25.90 zł

  Formaty Cena Księgarnia
  mobi epub pdf
  29.60 zł septem.pl
  mobi epub pdf
  od 26.64 zł
  (dla stałych klientów)
  29.60 zł ebookpoint.pl
  mobi epub pdf
  29.99 zł inverso.pl
  mobi epub pdf
  30.10 zł gandalf.com.pl
  mobi epub pdf
  32.19 zł ibuk.pl
  mobi epub pdf
    22.20 zł
  w programie Nexto Premium
  34.41 zł nexto.pl
  mobi epub pdf
  37.00 zł publio.pl
  mobi epub
  25.90 zł litres.pl
  mobi epub
  33.50 zł swiatksiazki.pl

  Nikodem Marszałek - inne e-booki

  E-booki podobne do "Odrodzenie Feniksa. Sekrety zwykłych ludzi, którzy osiagają niezwykłe rezultaty"