ISBN:9788377223529

Trener duszy

Autor: Anna Rychter

Wydawnictwo: Novae Res

Oszczędzasz: 25%

Aż do tego kwietniowego wieczora nie miała pojęcia, że ona, dobiegająca pięćdziesiątki kobieta, może się zakochać.

 

Rowerowa wycieczka za miasto okazuje się dla Jesiennej momentem zwrotnym w jej spokojnym, małomiasteczkowym życiu. Nie mniej zdziwiony nagłym uczuciem jest Paweł, który już osiągnął w życiu wszystko, co zaplanował, i nagle musi zadać sobie pytanie: czy kiedykolwiek naprawdę kochał? Obydwoje mają własne rodziny, dzieci, pracę, dom. Czy są gotowi przyjąć tę późną miłość?

 

W swojej kolejnej niebanalnej powieści Anna Rychter na marginesie głównego wątku dokonuje życiowego bilansu generacji Polaków wchodzącej niezauważalnie w „smugę cienia”.

 

 

Mokre włosy Pawła pachniały znanym jej zapachem. Brwi i rzęsy na przymkniętych powiekach były powleczone ciepłem uciekającej wody. Jednodniowy zarost wyznaczał na jego twarzy tak charakterystyczną grafitową granicę symetrii. Rozchylone usta łapały raz powietrze, raz wodę, to znów szyję i piersi Jesiennej. Kluczyli oboje, na przemian umykając i wystawiając ciała na płynący nieskończenie wodospad. Jesienna miała wrażenie, że dzięki kąpieli zmywali z siebie to wszystko, co było przedtem, gdy się nie znali, nie mieli pojęcia o sobie nawzajem. Teraz już byli czyści, nieskazitelni – tylko Paweł dla niej, tylko ona dla niego. Szum wody oplótł ich mleczną parą jak dymem z październikowego ogniska. Jeszcze chwilę temu byli oddzielnie, obok siebie, aby już za moment stworzyć jedność, przeobrazić się w hydrę z jednym ciałem i dwiema głowami.

 

 

Anna Beata Rychter

– ur. w 1963 r. w Chełmie. Absolwentka historii UMCS w Lublinie. Obecnie mieszka i pracuje w Zamościu. Związana chyba już na zawsze z polską ścianą wschodnią. Dzięki temu bliskie są jej problemy, które porusza w swoim pisarstwie: zawiłości losów zwykłych ludzi, trudne uczucia, skomplikowane życiowe wybory, specyficzna sytuacja kobiet.

 

„Życie dostarcza nam tylu dramatów, radości i wzruszeń. Dzięki nim powstają obrazy, filmy, muzyka, łzy, śmiech, książki. Historie osób, które przewinęły się przez moje życie, są najlepszą inspiracją do pisania.

 

Z wielkich emocji powstała moja pierwsza książka Żyjąca w Polsce i inne stany nieważkości (2010), z wielkiej miłości zrodził się Trener duszy (2011).

 

Moim największym osiągnięciem jest grono sprawdzonych przyjaciół, dzięki którym mogę spokojnie znosić nieuleczalny optymizm – chorobę przenoszoną drogą kropelkową.

 

Czas osobiście dotyka każdego z nas i wszystko może się zdarzyć…”

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 15 ofert ebooków od 18.65 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18.65 zł septem.pl
mobi epub
18.65 zł sensus.pl
mobi epub
od 16.79 zł
(dla stałych klientów)
18.65 zł ebookpoint.pl
mobi epub
18.75 zł ibuk.pl
mobi epub
20.25 zł litres.pl
mobi epub
21.25 zł vagabook.pl
mobi epub
21.41 zł ebuczek.pl
mobi epub
21.76 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22.25 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  15.00 zł
w programie Nexto Premium
23.25 zł nexto.pl
mobi epub
24.99 zł publio.pl
mobi epub
25.00 zł woblink.pl
mobi epub
25.00 zł virtualo.pl
mobi epub
25.00 zł empik.pl
mobi
20.80 zł zinamon.pl
epub
20.80 zł zinamon.pl

Anna Rychter - inne e-booki

E-booki podobne do "Trener duszy"