ISBN:9788377461860

Walka o wewnętrzne wpływy w firmie

Autor: Patrick Lencioni

Wydawnictwo: MT Biznes

Stron: 193

Opłacalność: 12.92 zł/100 stron

Tym razem Patrick Lencioni mierzy się z tematem kosztownych i przyprawiających o obłęd silosów, czyli barier, które tworzy polityka organizacyjna. Silosy wyniszczają przedsiębiorstwa, zabijają wydajność, wystawiają dobrych pracowników za drzwi i narażają na szwank realizację korporacyjnych celów. Walka o wewnętrzne wpływy w firmie, podobnie jak inne książki Lencioniego, to fikcyjna, ale niesamowicie realistyczna opowieść.

Jest to historia Jude’a Cousinsa, pełnego zapału młodego konsultanta do spraw zarządzania, który rozpoczyna własną działalność i poszukuje rozwiązania jednego z najpowszechniejszych i najbardziej frustrujących problemów, z jakim stykają się jego klienci. Drogą prób i błędów opracowuje prostą, a jednocześnie przełomową metodę, która pomoże klientom przekształcić zamęt i wewnętrzne konflikty w przejrzystość i współpracę.
 

TYDZIEŃ. Właśnie tyle czasu Jude miał na przygotowanie się do kolejnego seminarium, które tym razem miał poprowadzić w szpitalu dziecięcym. Obsesyjnie pragnął dowiedzieć się, czym jest silos, więc czytał wszystko na temat polityki organizacyjnej, co tylko wpadło mu w ręce.
Ale bez względu na to, ile by przeczytał, nie udałoby mu się znaleźć odpowiedzi w żadnej książce. Miał ją poznać w dużo bardziej zdumiewający sposób, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić.

(fragment książki)

Najnowsza opowieść Lencioniego jest zarówno praktyczna, jak i wciągająca. Walka o wewnętrzne wpływy w firmie to nieocenione źródło wiedzy dla każdego, kto przeżył korporacyjne wojny lub doświadczył na własnej skórze absurdalnej polityki instytucjonalnej.

 

Patrick Lencioni jest założycielem i prezesem The Table Group – firmy doradczej do spraw zarządzania specjalizującej się w rozwoju zespołów zarządzających oraz kulturze organizacyjnej. Lencioni, konsultant i prelegent, pracował z tysiącami menedżerów wysokiego szczebla zarówno w przedsiębiorstwach z listy Fortune 500, jak i w młodych firmach zajmujących się zaawansowanymi technologiami, a także z kierownikami wydziałów na uniwersytetach i w organizacjach non profit. Napisał pięć znanych w USA książek, w tym Pięć dysfunkcji pracy zespołowej, bestseller „New York Timesa”.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 24.94 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
25.98 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
29.26 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  19.08 zł
w programie Nexto Premium
31.80 zł nexto.pl
mobi epub pdf
31.80 zł publio.pl
mobi epub pdf
31.80 zł virtualo.pl
mobi epub
od 22.45 zł
(dla stałych klientów)
24.94 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24.94 zł onepress.pl
mobi epub
25.44 zł litres.pl
epub pdf
27.03 zł vagabook.pl
mobi epub
31.80 zł empik.pl
epub pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
31.80 zł ibuk.pl
epub
27.00 zł zinamon.pl
pdf
27.00 zł zinamon.pl
epub
31.80 zł
(z kodem prom.)
31.80 zł woblink.pl

Patrick Lencioni - inne e-booki

E-booki podobne do "Walka o wewnętrzne wpływy w firmie"