ISBN:9788377462119

Głos perswazji

Autor: Judy Apps

Wydawnictwo: MT Biznes

Opłacalność: 8.86 zł/100 stron

Mów z mocą i perswazją. Komunikuj swoje ja i nawiązuj kontakt z innymi na głębszym poziomie. Znajdź swój własny głos zamiast sięgać po sztuczną ekspresję. Naucz się lepiej rozumieć innych wsłuchując się w brzmienie ich głosów.

Ten inspirujący podręcznik autorstwa Judy Apps, specjalistki od kształcenia emisji głosu, pozwoli ci obudzić w sobie energię autentycznego głosu; nauczy mówić z serca, z piersi, z głębi własnego ja. Łącząc rozproszone fragmenty wiedzy z zakresu emisji głosu, programowania neurolingwistycznego, techniki Alexandra, bioenergoterapii, terapii Feldenkrais i dalekowschodnich praktyk medytacyjnych, Głos perswazji dostarcza wskazówek jak dotrzeć do innych z przekazem pełnym szczerości, przekonującym i motywującym do działania. Ta książka pomoże ci odnaleźć własny głos, tak w dosłownym, jak i przenośnym znaczeniu tej frazy.

Co takiego pragniesz zmienić w swym głosie? Chcesz by brzmiał z mocą i docierał wyraźnie do wszystkich? Chcesz by dodawał ci powagi i pociągał innych do działania? A może zależy ci tylko na tym, by inni zwracali większą uwagę na twoje słowa? Pragniesz wyrażać swoje myśli barwnie i ciekawie? Zainteresować słuchaczy i wciągnąć ich do współpracy? Marzysz by twoje słowa inspirowały pasją i zaangażowaniem? Chcesz oddziaływać swym głosem na zachowania innych? Zależy ci na tym, by w twoich słowach było więcej troski i współczucia? Chciałbyś pozbyć się nawyków i maniery zmów, które przeszkadzają ci w nawiązaniu wartościowej komunikacji z drugim człowiekiem?

W tej książce znajdziesz przepisy na sukces w każdym z tych aspektów ludzkiego głosu.

OPINIE

…obowiązkowa pozycja na liście lektur każdego, kto pragnie podnieść swoje umiejętności w zakresie komunikacji.

Celia Morris menedżer Training & Development, Railways Mott MacDonald Ltd

Teraz już wiem, że mój głos brzmi najpiękniej, gdy pozwalam mu wyrażać to, co we mnie tkwi.

Mary Mc Phail, prezydent World Association of Girl Guides and Girl Scouts

…pełna wnikliwych obserwacji, inspirujących wskazówek i praktycznych ćwiczeń poprawiających wymowę i wydźwięk codziennej komunikacji.

Caroline Harding, dyrektor Learning & Development, Herbert Smith LLP

Judy Apps pomogła mi znaleźć własny głos. Myślę, że i wam pomoże.

David Maloney, dyrektor Business Development, Volkswagen Financial Services (UK) Ltd

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Judy Apps - inne e-booki

E-booki podobne do "Głos perswazji"