ISBN:9788377462706

Przebudzenie istoty ludzkiej

Autor: Barbara Berger, Tim Ray

Wydawnictwo: Laurum

Opłacalność: 13.65 zł/100 stron

Przebudzenie  świadomości...
-Czy wydaje ci się, że ciągle śnisz?
-Czy czujesz, że wiele cię omija?
-Czy chciałbyś świadomie korzystać z mocy swojego umysłu?
-Czy chciałbyś, by czas przestał przelatywać ci przez palce?
-Czy chciałbyś doświadczyć szczęścia w czystej postaci?


A może twoje życie zależy od zewnętrznych zdarzeń, zbiegów okoliczności, na które nie masz wpływu. To uczucie bezsilności, oddzielenia od rzeczywistości, która kształtuje twoje życie, jest stanem życiowego śnienia, ale podobnie jak w przypadku świadomego snu możemy się przebudzić w dowolnym momencie, tak w przypadku przesypiania życia możemy się otrząsnąć i przejąć nad nim kontrolę. Możemy obudzić w sobie moc, obudzić w sobie istotę ludzką.
 

„Można powiedzieć, że szczęście jest uniwersalnym napędem. Obejmuje wszystkich – wszyscy go poszukujemy”.
–    fragment książki

Historia udowadnia, ze dopóki nie znano praw techniki, nie można było skonstruować silnika parowego, dopóki nie znano pierwiastków, nie można było poznać składu chemicznego substancji. Każda dziedzina życia ma swoją naukę, która opisuje rządzące tą dziedziną prawa i zależności. Umysł też ma swoje prawa, a my – tak zależni od umysłowości – bez ich znajomości jesteśmy zagubieni w swych poszukiwaniach szczęścia tam, gdzie go nie ma.


W książce Przebudzenie istoty ludzkiej Barbara Berger i Tim Ray przedstawiają nam milowy krok w pracy nad świadomością – pokazują, jak zrozumieć naturę umysłu. W tym celu nakreślają obraz „praw umysłu”, będącym ich wyjątkowym, naukowym wyjaśnieniem sposobu jego funkcjonowania. Wręczają nam również rozmaite „narzędzia”, czyli skuteczne techniki służące wprowadzeniu w nasze życie szczęścia i harmonii

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Przebudzenie istoty ludzkiej"