Dziwne przypadki Ferdynanda Szkodnika

Autor: Marcin Pałasz

Wydawnictwo: WAB

Oszczędzasz: 15%

Szkodnik (prawdziwe imię Ferdynand) ma dziesięć lat. To wystarczająco dużo, żeby wyrobić o sobie opinię czarnej owcy w rodzinie. I rzeczywiście próba wniesienia na pokład samolotu oręża w postaci: żyletek, noży, scyzoryka i nunchaku rozzłoszcza nawet najbardziej wyrozumiałych członków familii. Szkodnika uznaje się za potencjalnego terrorystę, w wyniku czego rodzina odlatuje do rajskiej Tunezji, a chłopak zostaje wysłany do Kudowy, gdzie mieszka u babci jego kolegi, Bąbla. Jak się jednak okaże to dopiero początek prawdziwych przygód. Bo w Kudowie jest co robić. Można na przykład odkryć, kim jest złodziej napadający na domy staruszków i jaki związek z tymi kradzieżami ma inny niedoszły pasażer lotu do Tunezji.

Marcin Pałasz z charakterystycznym dla siebie humorem opowiada niezwykłą historię, która zauroczy nie tylko dzieci, ale i dorosłych, rozśmieszając ich przy tym do łez.

Recenzje z poprzednich książek:

Pogoda ducha, optymizm i radość - to nieodłączne składniki pisarstwa Marcina Pałasza. Do tryskających humorem książek chce się powracać, zwłaszcza że autor stale próbuje zaskakiwać czytelników czymś nowym [...]. Lekki styl podkreśla tu coś, co nazwać by można radością tworzenia, widać, że autor rozumie dzieci i potrafi opowiadać im wydarzenia ich językiem. Nie ma tu sztuczności ani fałszu.

Izabela Mikrut,

Jeśli więc chcemy poprawić sobie zły nastrój, warto abyśmy sięgnęli po Wakacje w wielkim mieście. [...] każdy kto przeczyta tę powieść, albo wcześniejszą Hecę nie z tej Ziemi z niecierpliwością czekać będzie na kolejną książkę Marcina Pałasza.

Magdalena Gorzelak, Klub Literacki „Litera"

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 16,92

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
18,90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
16,92 zł ibuk.pl
mobi epub
od 15,23 zł
(dla stałych klientów)
16,92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
17,91 zł ravelo.pl
mobi epub
18,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
19,90 zł legimi.com
mobi epub
19,90 zł publio.pl
mobi epub
19,90 zł virtualo.pl
mobi
17,90 zł zinamon.pl
epub
17,90 zł zinamon.pl

Marcin Pałasz - inne e-booki

E-booki podobne do "Dziwne przypadki Ferdynanda Szkodnika"