Ja, potępiona

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Seria wydawnicza: Ja, diablica, część 3.

Wydawnictwo: WAB

Oszczędzasz: 17%

 

Wiktoria Biankowska, była diablica i niedoszła anielica, po raz trzeci wpada w kłopoty. A wszystko zaczyna się od białego krzyżyka na chodniku i pewnej ciężarówki z mrożonkami. Dziewczyna już sądziła, że wreszcie wszystko zaczyna się układać po jej myśli. Zdała sobie sprawę, że kocha diabła Beletha, wyzbyła się boskich mocy, a jej wielki przeciwnik Moroni został zamknięty w anielskim więzieniu. Ponadto diabeł Azazel tymczasowo nie planował niczego złowieszczego, zajęty pielęgnowaniem związku z królową Kleopatrą. Życie wydawało się piękne. Do czasu, kiedy przypadkiem trafiła do Tartaru. Czy Charon, niesławny brat Śmierci, pokaże Wiktorii wyjście z labiryntu? Czy Hitler, jeden z wodzów Podziemi, zdobędzie dzięki niej władzę absolutną? Czy księżna Elżbieta Batory zawróci w głowie Azazelowi? I najważniejsze - czy Wiktoria wreszcie będzie z Belethem?

 

Czytelnicy o poprzedniej powieści:

„Ja, diablica” to powieść interesująca i wciągająca. Czyta się ją lekko i szybko, w dodatku działa na czytelnika jak magiczna pigułka na poprawę humoru. Sensacyjna akcja, poruszający romans, sceny skrzące się humorem, nawiązania do klasyki literatury - to chyba wystarczy, by polecić tę pozycję?

obliczakultury.pl

 

„Ja, diablica” to prawdziwa perełka - autorka ma lekkie pióro, ironiczne poczucie humoru i, co najważniejsze - niebanalny pomysł.

merlin.pl

 

Powieść bardzo dynamiczna, żadnych przestojów, ciągłe zwroty akcji, do tego mnóstwo humoru, szczypta komedii romantycznej, odrobina czarnej, trochę kryminału, duża doza piekła... Po lekturze dochodzę do wniosku, że taki jest przepis na świetną książkę! Polecam!

merlin.pl

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 26,58

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 23,92 zł
(dla stałych klientów)
26,58 zł ebookpoint.pl
mobi epub
29,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
30,30 zł swiatebookow.pl
mobi epub
31,89 zł empik.pl
mobi epub
  19,13 zł
w programie Nexto Premium
31,89 zł nexto.pl
mobi epub
31,89 zł publio.pl
mobi epub
31,89 zł virtualo.pl
mobi
28,70 zł zinamon.pl
epub
28,70 zł zinamon.pl

Katarzyna Berenika Miszczuk - inne e-booki

Ja, diablica - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Ja, potępiona"