Prawie w domu

Autor: Pam Jenoff

Wydawnictwo: Burda

Stron: 336

Opłacalność: 5.82 zł/100 stron

Bestseller New York Timesa.

Fascynująca powieść o kobiecie, która musi stawić czoła trudnej przeszłości i odkryć niebezpieczne informacje, które zagrażają jej przyszłości. Życie oficer wywiadu Jordan Weiss, studentki na uniwersytecie w Cambridge, legnie w gruzach, kiedy jej chłopak Jared tonie w rzece. Na prośbę śmiertelnie chorego przyjaciela podejmuje się pilnej misji u boku agenta Sebastiana Hodgesa. Kiedy nabiera nadziei na nowy początek życia, dowiaduje się, że śmierć jej chłopaka nie była tylko zwykłym wypadkiem. Jared, badając historię II wojny światowej, odkrył bowiem pewną wstydliwą tajemnicę. Wpływowe osoby za wszelką cenę starają się, by ten sekret nie ujrzał światła dziennego. Jordan staje się zagrożona, próbując odnaleźć odpowiedzi, które znajdują się niebezpiecznie blisko. Ujawniona prawda może na zawsze zmienić jej życie.

Mistrzowskie połączenie romansu, przyjaźni, lojalności, chciwości, szpiegów, politycznych ambicji bogaczy i ludzi u władzy, mrocznej historii II wojny światowej - wszystko to składa się na tę pełną napięcia, wielowątkową powieść.

Library Journal

Wspaniały współczesny romantyczny dreszczowiec.

Publisher`s Weekly

Idealne współgranie akcji i polityki.

Kirkus Reviews

PAM JENOFF jest autorką bestsellerowych powieści Dziewczyna komendanta i Żona dyplomaty. Pracowała jako asystentka Sekretarza Departamentu Stanu. Obecnie mieszka w Filadelfii, gdzie pracuje w szkole prawniczej Rutgersa.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 19,55

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub pdf
od 17,60 zł
(dla stałych klientów)
19,55 zł ebookpoint.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
14,90 zł
(z kodem prom.)
22,30 zł woblink.pl

Pam Jenoff - inne e-booki

E-booki podobne do "Prawie w domu"