ISBN:9788377788387

18 minut

Autor: Peter Bregman

Wydawnictwo: Burda Książki

Opłacalność: 7.81 zł/100 stron

Jak często ci się zdarza, że pod koniec kolejnego długiego i nerwowego dnia zastanawiasz się, dlaczego tyle ważnych spraw nadal leży odłogiem? Pracujesz tak ciężko, a czujesz się bezproduktywny i nieusatysfakcjonowany.

Peter Bregman, konsultant do spraw zarządzania, znany i ceniony autor „Harvard Business Review” obala mit, że wszystko da się zrobić. Proponuje jasny i prosty plan wykonania tego, co najważniejsze. Najlepszym sposobem na wyeliminowanie rozpraszających przerw w działaniu jest zorganizowanie sobie produktywnych przerw, których wprowadzenie jest łatwe, a w dodatku zajmują one tylko osiemnaście minut dziennie!

Poznaj trzystopniowy proces ustalania hierarchii dziennych zadań: ustal plan na dany dzień, skup się na zadaniach co godzinę, sprawdź, jak spędziłeś czas.

„Koniecznie przeczytajcie tę książkę. Mądrość, skromność i umiejętnośćopowiadania, które posiada Bregman, wyzierają z każdej strony tej perełki.18 minut to najlepsza mieszanka poradnika biznesowego i osobistego,jaki czytałem”. Robert Sutton, profesor zarządzania Uniwersytetu Stanforda

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "18 minut"