ISBN:9788377870051

Księga smoków

Autor: Izabela Szolc, Jacek Piekara, Ewa Białołęcka, Maja Lidia Kossakowska, Iwona Surmik, Marcin Mortka, Anna Brzezińska, Krzysztof Piskorski, Maciej Guzek, Tomasz Kołodziejczak, Michał Studniarek, Wit Szostak

Wydawnictwo: Runa

Księga smoków to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego smokologa i miłośnika fantasy. Oto niezwykły raport najwybitniejszych polskich smokologów.
Co może Władca Wszystkich Smoków? Dlaczego reketing i zarządzanie w nadmiarze nie służą ludzkości? Gdzie trzy wieki temu zlokalizowany był Park Jurajski? Jakie warunki trzeba spełniać, by Bezlitosna Luana uznała, że wyrosłeś na dobrego smokera? Czy można bezkarnie uwolnić smoka, który tańczy dla Chung Fonga? Dlaczego Babunia Jagódka nie życzy sobie w okolicy żadnych polowań na smoki (których zresztą przecież nie ma!)?
Tę książkę trzeba koniecznie przeczytać.
New Dragon Times

 

Mówiono wam, że Smok Wawelski był ostatnim ze swej rasy. Nieprawda! Z naszych badań wynika, że smoki mają się świetnie. Co więcej, zasiedlają wciąż nowe obszary. Poznajcie zatem tuzin przedstawicieli najbardziej szlachetnego gatunku — smoki z tego i nie z tego świata!
Unusual Nature

 

Oddajemy w wasze ręce raport specjalny z życia najbardziej magicznych stworzeń. Nasi odkrywcy znaleźli bramy do innych światów, alternatywnych rzeczywistości oraz zakątków ziemi dokładnie ukrytych przed oczami postronnych. Byli w dżungli wielkich miast, w odludnych górskich dolinach i na polach bitew, na Morzu Karaibskim, na Dalekim Wschodzie i w słonecznej Italii.
A wszędzie tam spotkali smoki...

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Izabela Szolc - inne e-booki

Jacek Piekara - inne e-booki

Ewa Białołęcka - inne e-booki

Maja Lidia Kossakowska - inne e-booki

Iwona Surmik - inne e-booki

Marcin Mortka - inne e-booki

Anna Brzezińska - inne e-booki

Krzysztof Piskorski - inne e-booki

Maciej Guzek - inne e-booki

Tomasz Kołodziejczak - inne e-booki

Michał Studniarek - inne e-booki

Wit Szostak - inne e-booki

E-booki podobne do "Księga smoków"