ISBN:9788377881545

Samo Sedno - Kłótliwy poradnik partnerski. Jak się kłócić, żeby się pogodzić

Autor: Ewa Żeromska

Wydawnictwo: Edgard

Oszczędzasz: 20%

 

Napisany lekko i ciekawie poradnik udowadnia, że mimo iż kłótnia ma wiele odcieni, to wszyscy tak naprawdę spieramy się o to samo i prawie zawsze tak samo. Autorka w zabawny, czasem prześmiewczy sposób opisuje różne tematy kłótni: wychowanie dzieci, wyjazd na wakacje, pieniądze, seks, zazdrość czy relacje z teściami. Każdy rodzaj sporu ilustrują humorystyczne rysunki. W przykładowych dialogach i scenkach opatrzonych trafnymi komentarzami możesz ujrzeć siebie lub swoich znajomych w krzywym zwierciadle.

Kłótnia jest sztuką i ma swoje zasady. Ich znajomość przyda się na pewno parom, które dopiero zaczynają wspólne życie – pomoże przewidzieć niektóre komplikacje, a może nawet im zapobiec. Osoby pozostające w związkach z dłuższym stażem będą mogły spojrzeć na swoje problemy z dystansu i zobaczyć, jak czasem drobne nieporozumienia urastają do rangi awantur. Umieszczona na końcu lista dziesięciu najważniejszych zasad pokaże, jak mądrze się spierać.

 

Ewa Żeromska – seksuolog, pedagog, doradca rodzinny. Zajmuje się edukacją seksualną młodzieży i terapią seksuologiczną. Współpracuje też jako ekspert m.in. z Polskim Radiem, „Rozmowami w toku” i „Poradnikiem Domowym”. Udziela także porad na eksperckim forum serwisu Gazeta.pl. Autorka specjalistycznych publikacji dotyczących życia intymnego oraz współautorka książek  Kobietą być... i Mężczyzną być...

 

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

 

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 15.92 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 14.33 zł
(dla stałych klientów)
15.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
15.92 zł septem.pl
mobi epub
15.92 zł inverso.pl
mobi epub
16.99 zł virtualo.pl
mobi epub
16.99 zł swiatebookow.pl
mobi epub
18.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  9.95 zł
w programie Nexto Premium
18.51 zł nexto.pl
mobi epub
19.90 zł publio.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
19.90 zł legimi.com
mobi epub
19.90 zł ibuk.pl
mobi epub
20.90 zł woblink.pl

Ewa Żeromska - inne e-booki

E-booki podobne do "Samo Sedno - Kłótliwy poradnik partnerski. Jak się kłócić, żeby się pogodzić"