Hiszpański. Krok dalej

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Edgard

Oszczędzasz: 25%

Kurs hiszpańskiego przeznaczony dla osób na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. Poszerza znajomość języka, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność swobodnej konwersacji.
Materiał obejmuje ok. 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Do każdego rozdziału dołączono wiadomości na temat kultury i obyczajów: przepis na aromatyczne gazpacho, sylwetkę Antonio Gaudiego, ciekawostki ze szlaku Camino de Santiago.
Wysokiej jakości nagrania pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy hiszpański akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały nagrane przez profesjonalnych lektorów – rodowitych Hiszpanów.
Dodatkowo w skład audiokursu wchodzi podręcznik (plik pdf) zawierający wskazówki dotyczące wymowy, pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów oraz słowniczek podsumowujący każdą lekcję.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 23,93

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23,93 zł swiatksiazki.pl
pdf
31,89 zł publio.pl

praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Hiszpański. Krok dalej"