ISBN:9788377882740

Włoski. Krok dalej

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Edgard

Oszczędzasz: 0%

Kurs włoskiego przeznaczony dla osób na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. Poszerza znajomość języka, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność swobodnej konwersacji.
Materiał obejmuje 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 15 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, edukacją, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat włoskiej kultury i obyczajów, m.in. historia włoskiego espresso czy aromatycznego, pomidorowego spaghetti.
Wysokiej jakości nagrania pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy włoski akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały nagrane przez profesjonalnych lektorów – rodowitych Włochów.
Dodatkowo w skład audiokursu wchodzi podręcznik (plik pdf) zawierający minirepetytorium gramatyczne, zestawy słówek, ćwiczenia sprawdzające przyswojony materiał wraz z kluczem odpowiedzi.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 31.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
31.90 zł publio.pl

praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Włoski. Krok dalej"