ISBN:9788377883273

Samo Sedno - Podejmowanie decyzji. Co zrobić, kiedy nie wiesz, co robić

Autor: Jakub Cholewka

Wydawnictwo: Edgard

Opłacalność: 9.37 zł/100 stron

Jak zainwestować oszczędności? Gdzie pojechać na wakacje? Z kim związać się na całe życie? Każdego dnia podejmujemy dziesiątki łatwiejszych i trudniejszych decyzji. Jeśli często nie wiesz, co robić, boisz się zaryzykować i zadecydować, masz wątpliwości, to sięgnij po ten poradnik. Dzięki niemu opanujesz sztukę świadomego wyboru i efektywnego podejmowania decyzji.

Poradnik pomoże ci ustalić cele, hierarchię ich ważności a także podpowie, jak je osiągnąć. Dowiesz się, jak lepiej poznać typ własnej osobowości czy potrzeby i zrozumiesz, jak wpływają one na dokonywane przez ciebie wybory. Poznasz pięć sprawdzonych modeli podejmowania decyzji, m.in. analizę macierzy decyzyjnej, analizę pola sił czy sześć myślowych kapeluszy. Dowiesz się, jak wcielić podjęte już decyzje w życie i jak umiejętnie ocenić je z perspektywy upływającego czasu. Uzyskasz praktyczne rady dotyczące podejmowania decyzji w życiu zawodowym oraz osobistym, takich jak: zakup mieszkania, wyjazd na wakacje, zatrudnienie nowej osoby, rozstanie, inwestowanie i inne.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:
- kompleksowo omawia kolejne etapy procesu decyzyjnego i radzi, jak przez nie efektywnie przejść
- prezentuje pięć sprawdzonych modeli podejmowania decyzji, m.in. analizę macierzy decyzyjnej, analizę pola sił czy sześć myślowych kapeluszy
- zawiera praktyczne rady dotyczące tego, co zrobić, kiedy wybieramy nowy samochód, zmieniamy pracę czy robimy rodzinne zakupy
- uczy podejmowania decyzji samodzielnie i w grupie

O autorze:
Jonathan Herring – wykładowca na Exeter College w Oksfordzie i prawnik. Autor ponad 20 książek z zakresu prawa oraz poradników na temat rozwoju osobistego.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Samo Sedno - Podejmowanie decyzji. Co zrobić, kiedy nie wiesz, co robić"