Piękne bajki dla kochanych dzieci

Autor: Tamara Michałowska

Wydawnictwo: Siedmioróg

Stron: 84

Opłacalność: 9.94 zł/100 stron

Oszczędzasz: 48%

Ta niezwykła książka ma w sobie coś więcej niż tylko to, co dzieci lubią najbardziej. Ma w sobie także to, co rodzice lubią najbardziej. Rodzice na równi z dziećmi wzruszą się, czytając historię trutnia Tymka i jego kochanej mamusi, uśmieją z perypetii miłosnych misia Pluszaka i pięknej lalki Klary oraz zadziwią mądrością gospodarza Pimpusia czy nadgorliwością Papy Koguta. Zapewne też z uwagą prześledzą emocjonującą przygodę Janka w krainie króla jagodowego rodu, historię ambitnej żółwicy Klementyny, która nie została celebrytką, lub przemianę stracha na wróble w dobrego stróża myszek i ptaków.

Utwory są krótkie, podane w klasycznej, dobrze wszystkim znanej i powszechnie lubianej formie. Zawierają ciekawe i bardzo aktualne historie z zaskakującymi zakończeniami. Jasne przesłania moralne skłonią zarówno małych, jak i dużych czytelników do wielu cennych przemyśleń.

Seria Moje ulubione bajki jest żywą witryną polskiej literatury dziecięcej. Wydawane są w niej najciekawsze utwory dla najmłodszych dzieci. Są to utwory napisane przez żyjących polskich autorów, a ilustrowane przez aktualnie tworzących polskich ilustratorów. Dzięki temu książki poruszają tematy i problemy najbliższe polskiemu
dziecku. Są przy tym napisane piękną polszczyzną i osadzone w polskich realiach i tradycjach. Sięgając po Moje ulubione bajki czytelnik nie tylko dokonuje wartościowego wyboru, jednocześnie przyczynia się do przetrwania i rozwoju polskiej literatury i kultury.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 8,35

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
8,72 zł empik.pl
mobi epub
11,19 zł litres.pl
mobi epub
od 14,39 zł
(dla stałych klientów)
15,99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
15,99 zł publio.pl
epub
8,35 zł gandalf.com.pl
epub
9,99 zł virtualo.pl
epub
9,99 zł legimi.com
epub
11,99 zł ibuk.pl
epub
12,00 zł zinamon.pl
epub
14,39 zł ravelo.pl

Tamara Michałowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Piękne bajki dla kochanych dzieci"