ISBN:9788378020127

Zebrania i konferencje

Autor: Jochem Kießling-Sonntag

Wydawnictwo: BC Edukacja

Oszczędzasz: 26%

Umiejętność organizowania efektywnych spotkań stanowi dziś podstawę sukcesu zawodowego. Jeśli potrafimy wykorzystać ich potencjał, szybko osiągniemy zamierzone cele, a przy okazji zdobędziemy sympatię i szacunek współpracowników. Jochem Kießling-Sonntag podpowie nam, jak to zrobić.
Pierwsza część poradnika poświęcona jest efektywnym przygotowaniom do zebrań i warsztatów. Autor wyjaśnia, czego możemy od nich oczekiwać, a w jakich sytuacjach warto z nich zrezygnować. Zwraca uwagę na znaczenie dobrze sporządzonego harmonogramu i wybór uczestników. Następnie podaje szereg wskazówek dotyczących prowadzenia zebrania. Przedstawia techniki moderacji i wizualizacji wspomagające pracę. Podkreśla też, jak ważną rolę w czasie spotkania odgrywa moderator, który organizuje pracę zespołu i czuwa nad przebiegiem spotkania. Na zakończenie omawia problem skuteczności zebrania. Podpowiada m.in., jak wdrożyć w życie ustalenia zawarte w czasie konferencji i zrealizować je w praktyce.
„Zebrania i konferencje” to nieoceniona pomoc dla osób aktywnych zawodowo, które chcą podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać kompetencje zawodowe. Atutami publikacji są zwięzłe podsumowania omawianych zagadnień oraz liczne wykresy, schematy i tabele ułatwiające zrozumienie podawanych informacji. Poradnik został wydany w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 12.58 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
12.58 zł ebuczek.pl
pdf
12.58 zł ebuczek.pl
pdf
13.38 zł gandalf.com.pl
pdf
od 3.60 zł
(dostęp online)
14.58 zł ibuk.pl
pdf
16.97 zł publio.pl
pdf
18.00 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Zebrania i konferencje"