Zebrania i konferencje

Autor: Jochem Kießling-Sonntag

Wydawnictwo: BC Edukacja

Oszczędzasz: 28%

Umiejętność organizowania efektywnych spotkań stanowi dziś podstawę sukcesu zawodowego. Jeśli potrafimy wykorzystać ich potencjał, szybko osiągniemy zamierzone cele, a przy okazji zdobędziemy sympatię i szacunek współpracowników. Jochem Kießling-Sonntag podpowie nam, jak to zrobić.
Pierwsza część poradnika poświęcona jest efektywnym przygotowaniom do zebrań i warsztatów. Autor wyjaśnia, czego możemy od nich oczekiwać, a w jakich sytuacjach warto z nich zrezygnować. Zwraca uwagę na znaczenie dobrze sporządzonego harmonogramu i wybór uczestników. Następnie podaje szereg wskazówek dotyczących prowadzenia zebrania. Przedstawia techniki moderacji i wizualizacji wspomagające pracę. Podkreśla też, jak ważną rolę w czasie spotkania odgrywa moderator, który organizuje pracę zespołu i czuwa nad przebiegiem spotkania. Na zakończenie omawia problem skuteczności zebrania. Podpowiada m.in., jak wdrożyć w życie ustalenia zawarte w czasie konferencji i zrealizować je w praktyce.
„Zebrania i konferencje” to nieoceniona pomoc dla osób aktywnych zawodowo, które chcą podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać kompetencje zawodowe. Atutami publikacji są zwięzłe podsumowania omawianych zagadnień oraz liczne wykresy, schematy i tabele ułatwiające zrozumienie podawanych informacji. Poradnik został wydany w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 12,21

Formaty Cena Księgarnia
pdf
12,21 zł gandalf.com.pl
pdf
13,50 zł ravelo.pl
pdf
16,20 zł swiatebookow.pl
pdf
16,97 zł publio.pl
pdf
17,10 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Zebrania i konferencje"