Frustracja. Zawodowy zabójca

Autor: Volker Kitz, Manuel Tusch

Wydawnictwo: BC Edukacja

Oszczędzasz: 30%

Badania przeprowadzane przez socjologów wykazują, że właściwie nie spotyka się ludzi zadowolonych ze swojej pracy. Większość osób czynnych zawodowo czuje się niedoceniana, wynagradzana nieodpowiednio do umiejętności, czy też zbyt zestresowana, aby zauważyć korzyści płynące ze stałego zatrudnienia.
Autorzy poradnika udowadniają, że nasze kolejne miejsca pracy w istocie niczym się od siebie nie różnią, a przyczyny frustracji zazwyczaj tkwią w nas samych. Zrozumienie kilku prostych prawd dotyczących środowiska zawodowego, postępowania osób, z którymi pracujemy, a przede wszystkim własnych reakcji sprawi, że docenimy pracę, którą mamy, i przestaniemy myśleć o jej zmianie.
Poradnik pomoże nam zidentyfikować zawodowe trudności. Dzięki niemu określimy najczęstsze powody naszych frustracji. Rozpoznamy zwyczaje, które panują w naszym środowisku zawodowym, i ustalimy, które z nich służą rozwijaniu naszych umiejętności.
Autorzy publikacji nie ograniczają się do sformułowań w rodzaju: „Myśl pozytywnie!”. Podają efektywną metodę, dzięki której codzienną rutynę zamienimy w kreatywne działanie.
„Frustracja. Zawodowy zabójca” to doskonała lektura dla wszystkich, którzy chcą mieć coraz większą satysfakcję z wykonywanych zadań.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 11.89 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
11.89 zł ebuczek.pl
mobi epub
11.89 zł ebuczek.pl
mobi epub
16.97 zł publio.pl
pdf
12.19 zł gandalf.com.pl
pdf
13.60 zł zinamon.pl
pdf
13.75 zł ibuk.pl
pdf
15.10 zł swiatebookow.pl
pdf
  10.18 zł
w programie Nexto Premium
15.78 zł nexto.pl
pdf
16.97 zł litres.pl

Volker Kitz - inne e-booki

Manuel Tusch - inne e-booki

E-booki podobne do "Frustracja. Zawodowy zabójca"