Charlotte Isabel Hansen

Autor: Tore Renberg

Wydawnictwo: Akcent

Stron: 345

Opłacalność: 4.41 zł/100 stron

Oszczędzasz: 39%

Charlotte Isabel Hansen jest kontynuacją losów Jarlego Kleppa z książki Człowiek, który pokochał Yngvego. Tore Renberg, autor książki, jest obecnie jednym z najpopularniejszych pisarzy norweskich i został okrzyknięty najlepszym pisarzem norweskim młodego pokolenia. Tore Renberg w 2008 roku otrzymał za Charlotte Isabel Hansen Norweską Nagrodę Księgarzy, przyznaną wcześniej między innymi takim literackim osobistościom jak Anne Ragde, Anne Holt, Jostein Gaarder i Jo Nesbø!

Jest 6 września 1997 roku. Jarle Klepp studiuje literaturoznawstwo na Uniwersytecie w Bergen. Dnie spędza na pisaniu pracy magisterskiej, a wieczory – na alkoholowych imprezach w towarzystwie swoich intelektualnych znajomych, charyzmatycznego promotora oraz oszołamiająco pięknej i bogatej doktorantki, Herdis Snartemo, z którą pozostaje w bardzo luźnym erotycznym związku. Jego stylu życia na pewno nie można nazwać odpowiedzialnym. Do czasu...

Okazuje się bowiem, że Jarle zostaje wezwany przez policję do złożenia próbki krwi w celu potwierdzenia ojcostwa. Pozytywny wynik wykazuje, że ma niespełna siedmioletnią córkę z niejaką Anette Hansen. Charlotte Isabel, bo takie imiona nosi dziewczynka, jest owocem szalonej imprezy z czasów liceum, tej samej, której opis można znaleźć w powieści Człowiek, który pokochał Yngvego. Wkrótce Anette informuje Jarlego, że wyjeżdża na wakacje, a Charlotte Isabel przyleci do niego z Oslo, by wreszcie poznać swojego tatę. Oszołomiony chłopak zjawia się na lotnisku i staje oko w oko z siedmiolatką, która wywróci do góry nogami jego dotychczasowe studenckie życie.

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 15,20

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
16,14 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
17,09 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
17,09 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
24,69 zł legimi.com
mobi epub
18,99 zł litres.pl
mobi epub
20,98 zł empik.pl
mobi epub
od 18,89 zł
(dla stałych klientów)
20,99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24,69 zł virtualo.pl
mobi epub
25,09 zł publio.pl
mobi
15,20 zł zinamon.pl
epub
15,20 zł zinamon.pl
pdf
15,20 zł zinamon.pl

Tore Renberg - inne e-booki

E-booki podobne do "Charlotte Isabel Hansen"