Dosięgnąć siebie

Autor: Lidia Szypulska

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza

Oszczędzasz: 0%

Autorka jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, a także Uniwersytetu Huddersfield w Wielkiej Brytanii na kierunku biznes międzynarodowy. Urodziła się 18 X 1987 roku. Jej pasją są podróże – sama mieszkała przez kilka lat za granicami kraju, między innymi w Wielkiej Brytanii i w Niemczech, gdzie studiowała i jednocześnie pracowała. Lidia na co dzień pracuje w jednej z warszawskich korporacji międzynarodowych. Jej wielką pasją jest pisarstwo. Interesuje się również kinem, czyta książki, tańczy w grupie choreograficznej, gra na keyboardzie, a także nieustannie doskonali znajomość języków obcych.

Tomik ten pokazuje, że każdy może stać się twórcą pod wpływem miłości. Książka daje obraz przemiany, jaką przeszła młoda, zakochana dziewczyna. A przeszła wiele, rozprawiając się ze swoimi emocjami i bijąc się z myślami, co zrobić, żeby w końcu zapomnieć o miłości jej życia. Książka mówi o próbie walki o miłość, a także nieustannym przekonywaniu siebie, że miłość ta jest jednak za trudna i wymaga zbyt wielu wyrzeczeń. Dużo czasu zajęło autorce zrozumienie tego, że miłość ta zamiast budować, niszczy ją od środka.
Tomik ukazuje przemianę, jaka dokonała się w sposobie myślenia i odczuwania autorki. Dosięgnąć siebie prezentuje najgłębsze myśli i uczucia autorki. Książka traktuje głównie o miłości, ale nie tylko – również o sile przyjaźni i marzeniach. Ujawnia prawdy życiowe, skłania do autorefleksji, a także dodaje motywacji i otuchy w tych trudnych czasach. Autorka ma nadzieję, że czytelnicy będą mogli chociaż po części utożsamić się ze złotymi myślami i wierszami, które umieszcza w swojej książce. Książka jest też wstępem do powieści autorki, która już niebawem ujrzy światło dzienne.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 13,53

Formaty Cena Księgarnia
pdf
13,53 zł publio.pl

E-booki podobne do "Dosięgnąć siebie"