ISBN:9788378060505

Postępowanie administracyjne. Ćwiczenia

Autor: Robert Suwaj, Anna Budnik, Marta Czubkowska

Wydawnictwo: Lexis Nexis

Podręcznik Postępowanie administracyjne. Ćwiczenia zwięźle, a zarazem w sposób kompleksowy przedstawia zagadnienia z zakresu postępowania administracyjnego. Autorzy wykorzystują w publikacji najnowszy dorobek nauki prawa oraz praktyki orzeczniczej. W przystępny i zrozumiały sposób przedstawiają podstawowe instytucje postępowania administra-cyjnego. Ich prezentacja obejmuje krótki opis i przykłady zastosowania w praktyce, zawiera także zadania związane ze stosowaniem omawianej instytucji procesowej oraz wykaz najważniejszych orzeczeń i literatury.
W celu ułatwienia nauki wprowadzono dodatkowe pogrubienia podkreślające ważne partie materiału oraz piktogramy ułatwiające odnalezienie istotnych fragmentów, nie tylko tuż przed egzaminem.
Książka jest przeznaczona nie tylko dla studentów takich kierunków studiów, jak prawo czy administracja, ale także dla aplikantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych tych kierunków, na których wykładane jest prawo administracyjne.
Zespół autorów tworzą pracownicy i doktoranci Katedry Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.
Stan prawny na dzień 1 września 2011 r.
Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Robert Suwaj - inne e-booki

Anna Budnik - inne e-booki

Marta Czubkowska - inne e-booki