Kodeks postępowania administracyjnego.Prawo o ustroju sądów administracyjnych.Postępowanie przed sądami administracyjnymi.Postępowanie egzekucyjne w administracji ze schematami

Autor: Wojciech Piątek

Wydawnictwo: LexisNexis

Monografia przygotowana z myślą o studentach wydziałów prawa i administracji. Zawiera teksty ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo o ustroju sądów administracyjnych, Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi i Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, wraz z wykazami odnoszących się do nich aktów zmieniających i wykonujących.
Dla wygody czytelnika artykuły ustaw zostały opatrzone tytułami objaśniającymi ich sens, umieszczonymi na kolorowym tle. W książce znajdują się także skorowidze przedmiotowe do ustaw ułatwiające znalezienie poszczególnych zagadnień.
Schematy zamieszczone w publikacji przedstawiają w formie graficznej powiązania między poszczególnymi unormowaniami. To nowatorskie rozwiązanie – swoista mapa ustawy – z pewnością ułatwi czytelnikowi poruszanie się w gąszczu poszczególnych aktów prawnych.
Publikacja oddaje stan prawny z lutego 2013 r.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Wojciech Piątek - inne e-booki

E-booki podobne do "Kodeks postępowania administracyjnego.Prawo o ustroju sądów administracyjnych.Postępowanie przed sądami administracyjnymi.Postępowanie egzekucyjne w administracji ze schematami"