CEO Slayer. Pierwszy raz

Autor: Marcin Przybyłek

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 72

Opłacalność: 7.67 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

W połowie XXI wieku światem rządzą korporacje, powszechny jest wyzysk pracowników. Nie inaczej jest w Warszawie, gdzie banki bezkarnie okradają i eksmitują ludzi, a producenci leków wpędzają ich w choroby.

Przygląda się temu Rodney Pollack, trener biznesowy. Przygląda z bliska, bo świat korporacji zna w zasadzie od podszewki. Stopniowo narastają w nim gniew i potrzeba działania.

Pollack ma wszystko, co niezbędne, by wyciąć raka toczącego ten świat: opanowaną do perfekcji sztukę walki, sporo gadżetów szpiegowskich, poczucie misji i determinację. Musi się tylko w nim przelać czara goryczy. I przelewa za sprawą Huberta Kiełbasy, dyrektora Finance International, typa spod ciemnej gwiazdy. W końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz...

Marcin Przybyłek (ur. 1968) to lekarz medycyny, wieloletni pracownik koncernu farmaceutycznego, obecnie trener i konsultant biznesowy. Autor największej polskiej sagi science fiction „Gamedec”, antyporadnika dla menedżerów Sprzedaż albo śmierć?, powieści (teoretycznie dla dzieci) Kalina i Kaj i zbioru anegdot dla graczy Grao Story. Od lat zainteresowany psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości, przekazuje swoje wizje w książkach, wykładach i podczas szkoleń. Ma żonę Annę i córkę Kalinę. W 2014 roku Rebis wydał jego powieść CEO Slayer. Pogromca prezesów. CEO Slayer. Pierwszy raz to jej prequel.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 5,52

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 4,97 zł
(dla stałych klientów)
5,52 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
5,73 zł ktoczyta.pl
bez DRM mobi epub
6,10 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
6,21 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
  4,14 zł
w programie Nexto Premium
6,56 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
6,56 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
6,90 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
6,90 zł publio.pl
bez DRM mobi epub
6,90 zł virtualo.pl
bez DRM mobi
6,20 zł zinamon.pl
bez DRM epub
6,20 zł zinamon.pl

Marcin Przybyłek - inne e-booki

E-booki podobne do "CEO Slayer. Pierwszy raz"