CEO Slayer. Pierwszy raz

Autor: Marcin Przybyłek

Seria wydawnicza: CEO Slayer

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 72

Opłacalność: 4.86 zł/100 stron

Oszczędzasz: 49%

W połowie XXI wieku światem rządzą korporacje, powszechny jest wyzysk pracowników. Nie inaczej jest w Warszawie, gdzie banki bezkarnie okradają i eksmitują ludzi, a producenci leków wpędzają ich w choroby.

Przygląda się temu Rodney Pollack, trener biznesowy. Przygląda z bliska, bo świat korporacji zna w zasadzie od podszewki. Stopniowo narastają w nim gniew i potrzeba działania.

Pollack ma wszystko, co niezbędne, by wyciąć raka toczącego ten świat: opanowaną do perfekcji sztukę walki, sporo gadżetów szpiegowskich, poczucie misji i determinację. Musi się tylko w nim przelać czara goryczy. I przelewa za sprawą Huberta Kiełbasy, dyrektora Finance International, typa spod ciemnej gwiazdy. W końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz...

Marcin Przybyłek (ur. 1968) to lekarz medycyny, wieloletni pracownik koncernu farmaceutycznego, obecnie trener i konsultant biznesowy. Autor największej polskiej sagi science fiction „Gamedec”, antyporadnika dla menedżerów Sprzedaż albo śmierć?, powieści (teoretycznie dla dzieci) Kalina i Kaj i zbioru anegdot dla graczy Grao Story. Od lat zainteresowany psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości, przekazuje swoje wizje w książkach, wykładach i podczas szkoleń. Ma żonę Annę i córkę Kalinę. W 2014 roku Rebis wydał jego powieść CEO Slayer. Pogromca prezesów. CEO Slayer. Pierwszy raz to jej prequel.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 3,50

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
3,50 zł virtualo.pl
mobi epub
od 4,84 zł
(dla stałych klientów)
5,38 zł ebookpoint.pl
mobi epub
5,79 zł gandalf.com.pl
mobi epub
5,80 zł ibuk.pl
mobi epub
6,21 zł ravelo.pl
mobi epub
6,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  4,14 zł
w programie Nexto Premium
6,56 zł nexto.pl
mobi epub
6,79 zł empik.pl
mobi epub
6,90 zł woblink.pl
mobi epub
6,90 zł legimi.com
mobi epub
6,90 zł publio.pl
mobi
6,20 zł zinamon.pl
epub
6,20 zł zinamon.pl

Marcin Przybyłek - inne e-booki

CEO Slayer - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "CEO Slayer. Pierwszy raz"