Muzyka milczącego świata

Autor: Patrick Rothfuss

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 160

Opłacalność: 10.81 zł/100 stron

Oszczędzasz: 21%

„Proza Rothfussa jest doskonała. Piękne metafory, autentyczność głosu Auri i emocje, którymi pulsuje ta historia, są niezwykle sugestystywne" -  Marc Alpin, „Fantasy Faction”

Głęboko w podziemiach Uniwersytetu, na którym najwybitniejsze umysły studiują sztuki tajemne, istnieje mroczne miejsce, o którym mało kto wie. To sieć starożytnych korytarzy i zniszczonych pomieszczeń. W sercu tego labiryntu mieszka dziewczyna, która przemierza samotnie rozległe tunele Podspodzia.

Ma na imię Auri i jest pełna tajemnic.

Muzyka milczącego świata to słodko-gorzka przygoda z życia Auri. Była studentka Uniwersytetu wie już, że niektórych zagadek lepiej nie rozwiązywać. Nastrojowa i liryczna opowieść ofiarowuje szansę ujrzenia niezwykłego świata oczami bohaterki i poznania spraw, o jakich wie tylko ona…

Jedna z najbardziej tajemniczych postaci „Kronik królobójcy” zabiera nas w niezwykłą wędrówkę po pełnym sekretów, ale i niebezpiecznym świecie w podziemiach Uniwersytetu.

Patrick Rothfuss (ur. 1973) mieszka w Wisconsin, gdzie długie zimy i brak kablówki sprzyjały zainteresowaniu książkami. Studiował m.in. chemię, psychologię i literaturę angielską. Gdy nie czyta (nałogowo) i nie pisze, marnuje czas na gry komputerowe i eksperymenty z formułami alchemicznymi. Dwa pierwsze tomy „Kronik królobójcy” (Imię wiatru oraz Strach mędrca)  wyniosły go do grona największych gwiazd literatury fantasy.

„Cudownie napisana, miejscami balansująca na granicy poetyckości… Mamy poczucie, że Rothfuss dobrał każde ze słów z uwagą i precyzją, by opowiedzieć tę liryczną, wzruszającą i wyjątkową historię” - „Starburst Magazine”

„Cokolwiek wyjdzie spod pióra Rothfussa, jest lekturą obowiązkową: czy to epicka powieść, nowela czy opowiadanie, i  Muzyka milczącego świata nie jest tu wyjątkiem" - „Wondrous Reads”

„Pokochałem tę historię, a jeszcze bardziej pokochałem Auri…to wyjątkowa książka, do której będę wracała jeszcze nieraz” - Sleepless Musings

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 17,30

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 15,57 zł
(dla stałych klientów)
17,30 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
17,52 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
17,52 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
18,17 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
19,70 zł eplaton.pl
bez DRM mobi epub
19,71 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
20,00 zł swiatksiazki.pl
bez DRM mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
21,89 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
21,89 zł publio.pl
bez DRM mobi epub
21,90 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub
21,90 zł empik.pl
bez DRM mobi
19,70 zł zinamon.pl
bez DRM epub
19,70 zł zinamon.pl

Patrick Rothfuss - inne e-booki

E-booki podobne do "Muzyka milczącego świata"