ISBN:9788378189596

Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody

Autor: Bertrand Meyer-Stabley

Wydawnictwo: REBIS

Opłacalność: 11.34 zł/100 stron

Christian Dior, Hubert de Givenchy, Pierre Cardin, Charles Frederick Worth, Paul Poiret, Jean Patou, Cristóbal Balenciaga, Yves Saint Laurent, Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, John Galliano - najwięksi kreatorzy mody. Każdy z nich to geniusz i wizjoner, a wszyscy zapisali się złotymi zgłoskami w annałach mody.

Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody to niezwykła historia dwunastu obdarzonych pasją projektantów, którzy kierując się odwagą i wybitnym talentem, rewolucjonizowali modę swoich czasów, przeciwstawiali się schematom i kształtowali gust milionów kobiet na całym świecie. Książka jest opowieścią o fascynującym życiu w świecie elegancji i luksusu, ale też o zmaganiach z przeciwnościami losu, zakusami konkurencji i wyzwaniami czasów, w których przyszło im tworzyć. 

Autorem ksiażki jest Bertrand Meyer-Stabley, wieloletni dziennikarz „Elle”. W 2014 roku nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazała się jego książka Kobiety, które wstrząsnęły światem mody.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Naszym zdaniem:

To zadziwiające, że moda, którą fascynują się głównie kobiety, to jednak dziedzina zdominowana przez mężczyzn - wybitnych projektantów. Z tej książki dowiemy się, jak ci najwięksi osiągnęli sukces.

Bertrand Meyer-Stabley - inne e-booki

E-booki podobne do "Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody"