Siła dobra. Świat oczami Dalajlamy

Autor: Daniel Goleman

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 256

Opłacalność: 8.48 zł/100 stron

Oszczędzasz: 27%

Inspirująca książka przedstawiająca główne założenia filozofii Dalajlamy, potwierdzone naukowymi dowodami i historiami ludzi, którzy wcielili je w życie.

Daniel Goleman, autor bestsellerowej Inteligencji emocjonalnej i przyjaciel Dalajlamy, przybliża postać duchowego przywódcy Tybetańczyków i wizjonera, który ma głęboką świadomość bolączek współczesnego świata oraz jasną wizję tego, jak można im przeciwdziałać.

Od ponad pół wieku Jego Świątobliwość Dalajlama w swoich książkach, m.in Uzdrawianie gniewu, czy Sztuka szczęścia, prowadzi nas na ścieżce do współczucia i uczy doskonalić swoje życie wewnętrzne. W Sile dobra wyjaśnia, jak emanować dobrą energię na zewnątrz i wykorzystać ją, by przekształcać nasz świat w praktyczny i pozytywny sposób, jak dzięki właściwemu ukierunkowaniu duchowej energii można uporać się z dręczącymi ludzkość problemami.

Siłą koncepcji Dalajlamy jest niezależność głoszonych przez niego teorii od założeń wyznawanej religii. Przeciwnie, w swojej argumentacji sięga on do badań naukowych, do osiągnięć technologicznych, socjologicznych, psychologicznych. W ten sposób stara się dotrzeć do jak największego kręgu odbiorców, kieruje swoje książki do każdego czytelnika, nie tylko do wąskiego grona podzielających jego teorie duchowe czy religijne. Dalajlama wierzy, że każdy może się zmienić i pisze również do każdego i dla każdego.

Dalajlama i Daniel Goleman napisali wspólnie również książkę Emocje destrukcyjne: jak możemy je przezwyciężyć (REBIS 2003).

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 21,71

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21,71 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22,43 zł litres.pl
mobi epub
23,32 zł septem.pl
mobi epub
od 20,99 zł
(dla stałych klientów)
23,32 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25,42 zł ibuk.pl
mobi epub
26,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub
27,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29,90 zł empik.pl
mobi epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
29,90 zł nexto.pl
mobi epub
29,90 zł virtualo.pl
mobi epub
29,90 zł publio.pl
mobi epub
20,90 zł
(z kodem prom.)
30,90 zł woblink.pl
mobi
26,90 zł zinamon.pl
epub
26,90 zł zinamon.pl

Daniel Goleman - inne e-booki

E-booki podobne do "Siła dobra. Świat oczami Dalajlamy"