Łuna za mgłą

Autor: Rafał Dębski

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 268

Opłacalność: 8.12 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Walczący o przetrwanie ludzie kontra obcy. Ciąg dalszy wydarzeń znanych czytelnikom z powieści Światło Cieni.

Kosmici, lecz nie tacy jakich zwykle wyobrażamy sobie zastanawiając się nad życiem innych istot inteligentnych we wszechświecie. Ci obcy w niczym nie przypominają ziemian, nie wyglądają podobnie, nie porozumiewają się podobnie, nie latają podobnymi statkami, nie przypominają nawet istot materialnych. Tajemniczy byt, z którym zetknął się komandor Reuben Vaybar jeszcze na Cronnie, nadal stanowi zagrożenie. Ofiara złożona z życia komandora Vaybara i załogi okazała się daremna, nie udało się odsunąć od Ziemi śmiertelnego zagrożenia. Gdy okręt Federacji Ziemskiej odnalazł szczątki statku Vaybara, mieszkańcy Układu Słonecznego i kolonii znaleźli się na skraju zagłady. Zaczął się realizować przerażający scenariusz.

Katastrofę atomową przetrwał niewielki procent ludzkości. Większość z ocalałych przeszła straszną przemianę. Jedynie nieliczni toczą wciąż heroiczny bój o przetrwanie rodzaju ludzkiego, o jego tożsamość. Czy Eremita, Rycerz i garść wolnych ciągle mieszkańców osad mają szansę? Gra nie toczy się o kolejne złoża czy planety. Gra toczy się o coś znacznie, znacznie cenniejszego. Dla zdobycia tego Graala intruzi z przestrzeni zrobią wszystko…

 

Rafał Dębski

to polski pisarz, autor książek science fiction, fantasy, powieści historycznych, wojennych, sensacyjnych oraz kryminalnych. Dom Wydawniczy REBIS wydał fantastyczne Kamienne twarze, marmurowe serca, a w serii "Horyzonty Zdarzeń" powieść SF Światło cieni. Z wykształcenia i zawodu psycholog (absolwent wydziału psychologii KUL)

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 21,76

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 19,58 zł
(dla stałych klientów)
21,76 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23,36 zł empik.pl
mobi epub
23,38 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23,72 zł ibuk.pl
mobi epub
24,28 zł woblink.pl
mobi epub
25,11 zł ravelo.pl
mobi epub
25,11 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  16,74 zł
w programie Nexto Premium
26,51 zł nexto.pl
mobi epub
27,90 zł virtualo.pl
mobi epub
27,90 zł legimi.com
mobi epub
27,90 zł publio.pl
mobi
25,10 zł zinamon.pl
epub
25,10 zł zinamon.pl

Rafał Dębski - inne e-booki

E-booki podobne do "Łuna za mgłą"