ISBN:9788378189794

Ale to nie wszystko

Autor: Jeffrey Archer

Wydawnictwo: REBIS

Opłacalność: 10.1 zł/100 stron

Jak zwykle znakomite opowiadania Archera. Różnią się tematyką, charakterem i miejscem akcji, ale mają jedną cechę wspólną: zaskakujące, przewrotne zakończenie. W zbiorze opowiadań Ale to nie wszystko znajdziemy wartką akcję, precyzyjną konstrukcję, przejrzysty styl, oraz paradoksalną, celną pointę, czyli wszystko to, co charakteryzuje prozę Archera i za co kochają go czytelnicy.

Historie świetnie napisane, obfitujące w realia i zabarwione ciepłą ironią, niektóre oparte na prawdziwych wydarzeniach, inne będące wytworem wyobraźni autora. Opowieści o miłości, samotności, zdobywaniu fortuny,  nie zawsze kryształowych interesach i zmienności ludzkich losów. Ale to nie wszystko to prawdziwy róg obfitości!

 

„Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył”.

                                                                                                                         „Daily Telegraph”

„Oszczędny i precyzyjny styl prozy Archera nie przestaje zachwycać. Przestępca nie zawsze pozostaje bezkarny, ale też nie zawsze zwycięża sprawiedliwość, jednak dla czytelnika każde opowiadanie jest prawdziwą ucztą”.

                                                                                                                   „Publishers Weekly”

 

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Wkrótce obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Pierwszy między równymi, Stan czwarty, Na kocią łapę, Synowie fortuny.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Jeffrey Archer - inne e-booki

E-booki podobne do "Ale to nie wszystko"