ISBN:9788378189855

Jedenaste przykazanie

Autor: Jeffrey Archer

Wydawnictwo: REBIS

Opłacalność: 8.49 zł/100 stron

Powieść sensacyjna Jeffreya Archera, jednego z najpopularniejszych pisarzy na świecie.

Connor Fitzgerald od 28 lat prowadzi podwójne życie będąc wzorowym mężem i ojcem, oraz najlepszym agentem CIA. Jednak dopiero teraz, tuż przed przejściem na emeryturę, napotyka wroga, którego nie potrafi pokonać – swoją szefową pragnącą go zniszczyć. Wydaje ona Connorowi dziwne polecenie przekonując go, że to rozkaz pochodzący od samego prezydenta. Wobec tego Fitzgerald wypełnia powierzoną mu misję, co uruchamia lawinę nieprzewidzianych zdarzeń. Connor wszelkimi dostępnymi środkami próbuje zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie.

Tymczasem zaostrzeniu ulega sytuacja międzynarodowa. W Rosji prezydentem zostaje niebezpieczny komunista i tyran dążący do militarnej konfrontacji z USA. Wydaje się, że najlepszym wyjściem byłoby uciszenie go raz na zawsze…

 

Jeffrey Archer to jeden z najbardziej popularnnych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Wkrótce obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści: Córka marnotrawna, Sprawa honoru, Stan czwarty, Złodziejski honor, Czy powiemy pani prezydent?

REBIS wydał też jego Więźnia urodzenia, Ścieżki chwały oraz pięć tomów wielopokoleniowej sagi zatytułowanej "Kroniki Cliftonów" - Czas pokaże, Za grzechy ojca, Sekret najpilniej strzeżony, Ostrożnie z marzeniami oraz Potężniejszy od miecza.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Jeffrey Archer - inne e-booki

E-booki podobne do "Jedenaste przykazanie"